Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwne omamy przy zasypianiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Dziwne omamy przy zasypianiu (/Temat-Dziwne-omamy-przy-zasypianiu-142257)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - rachman - 29-12-2016 23:28

@Begrezen przykro mi ale musisz leczyć brak omamów Wink najlepiej u dobrego psychiatry omamologa Wink


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - flown - 30-12-2016 00:05

(29-12-2016 20:34)Bidbar96 napisał(a):  
(29-12-2016 20:03)Begrezen napisał(a):  no to co w tym zlego jak w czasie snu masz takie omamy? moze szatan sie tobo interesuje impreza
moze lepiej do egzorcysty od razu isc, lepiej zniszczyc zlo w zarodku!!1!1
hihi
a tak serio, to wysypiaj sie, tak zebys nie byl zmeczony w ciagu dnia i ez Cool

zadne szatany i lucyfery xd

dzis mi sie wryło ze jechalem autem nie moglem zmienic biegu bo mi reka zdretwiala a zamiast kierownicy mialem WASD czy strzałki, nie pamietam XDXD

A może jesteś nadmiernie pobudzony przez komputer? Odstaw technologie na pare godzin przed snem, książke poczytaj, wycziluj Cool


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Sergio7 - 30-12-2016 00:10

Spróbuj się wyspać Smile


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Itachi198 - 30-12-2016 00:52

Mniej stresu, zimne piwko, odcięcie od technologii (np nad strumykiem czy na innym zadupiu)
Do lekarza zawsze możesz pójść, powodzenia! Smile


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Begrezen - 30-12-2016 01:09

(29-12-2016 23:28)rachman napisał(a):  @Begrezen przykro mi ale musisz leczyć brak omamów Wink najlepiej u dobrego psychiatry omamologa Wink
ok Sad
(30-12-2016 00:52)Itachi198 napisał(a):  Mniej stresu, zimne piwko, odcięcie od technologii (np nad strumykiem czy na innym zadupiu)
Do lekarza zawsze możesz pójść, powodzenia! Smile

dlaczego piwko? dlaczego sugerujesz że autor tematu jest alkoholikiem i piwko mu pomoże? Xpokerface dlaczego jak polak to od razu alkohol? przestań szkalować nasz narud!!1!
ja polecam zamiast tych sikaczy jakąś herbatkę, ewentualnie wodę Sex


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Hopekk94 - 30-12-2016 01:14

hipnogagogi czy jak to tam sie nazwalo Tongue taki wstęp do snów jakby. ale że jeszcze Twoje cialo nie zostalo odciete od poruszania sie itd to ruchem np pewnie zaraz sie wybijasz. Swego czasu podczas medytacji nieraz mialem to samo Smile
Kazdy tak ma czasem przed uśnięciem : np idziesz i leci w twoja strone pilka chcesz sie zaslonic reka? wykonujesz ruch i jestes w łóżku . Czasem te halucynacje są delikatne i nie wymagają nagłej reakcji . ale to tylko móżg bawi się z nami czy tam podświadomość . jedno sprawdza czy jesteśmy już odcięci byśmy mogli zacząć śnić a nie lunatykować ;P
edit :
nie doczytałem . Skoro jest straszne to poczytaj o świadomym śnieniu Smile Ja w ten sposob w podstatowce pozbylem sie koszmarów a mialem ich na pęczki . prawie kilka co noc. jak opanowałem świadome śnienie to chcialem miec koszmary bo wtedy najczesciej przypominałem sobie o tym że to może być jednak sen Smile
kazdy z nas ma czasem bardziej lub mniej poryte sny . ja niektore mialem tak zryte ze chcialbym je zapomniec , a im bardziej chcialem tym bardziej zapadaly mi w pamiec ;]


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Itachi198 - 30-12-2016 01:15

Mi piwo pomaga na wszystko, jest nawet stara dobra metoda na przeziębienie polegająca na dodaniu do ów piwa jednego całego jaja. Wygrzewa lepiej niż Polopiryna.
Albo po prostu nie zasypiaj sam Wink


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - jarekxD - 30-12-2016 01:28

"Hipnagogi to stan mózgu na granicy jawy a snu, pierwsza faza snu - non-rapid eye movement sleep, w skrócie NREM1. Hipnagogi są formą przeróżnych obrazów, odczuć, dźwięków, rzadziej zapachów i smaków, czyli po prostu halucynacjami. Niektóre są tak realne, że można je pomylić z rzeczywistością. Doświadczasz ich każdej nocy, jednak zwykle tego nie pamiętasz, gdyż zbyt szybko tracisz świadomość.

Treść hipnagogów jest zróżnicowana. U niektórych przejawia się w postaci wydarzeń z poprzedniego dnia, krajobrazów, barwnych plam przypominających jakieś postacie, natomiast u innych jako niemiłe wspomnienia lub wyskakujące twarze. Zwykle towarzyszą im różne szepty, dudnienia, nawoływania oraz wiele, wiele więcej."

+ Rozróżniamy hipnagogi:
wzrokowe,
słuchowe,
dotykowe,
smakowe,
węchowe.


Dziwne omamy przy zasypianiu - Efektmotyla - 30-12-2016 01:47

ja wczorajszej nocy wysiliłem na tyle mózg żeby zapamiętać 2 sny, w sumie nie trzeba było dużo wysiłku, ale do kontrolowania czegokolwoek to jeszcze jest bardzo daleka droga Wink


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Hopekk94 - 30-12-2016 10:12

Mozgu sie nie wysila by zapamietac sen Smile wystarczy pamietac by zapamietac sen xd