Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak reklam ? Wypełnię Twoją powierzchnię - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Brak reklam ? Wypełnię Twoją powierzchnię (/Temat-Brak-reklam-Wypelnie-Twoja-powierzchnie-142253)



Brak reklam ? Wypełnię Twoją powierzchnię - Infkomp - 29-12-2016 18:14

Witam

Posiadasz strone internetowa ?
Masz spory ruch , który nie przekłada na pieniądze ?

Jeśli posiadasz stronę , która generuje więcej niż 5-10 tyś wyświetleń na dobę zgłoś się do mnie.

Strony , które generują mniej niż napisałem będą zarabiały dziennie zbyt mało żeby opłacało się w to bawić chyba , że masz 10 takich stron.

NIE LICZY SIĘ KONWERSJA ILE ZROBISZ LEADÓW WYNAGRODZENIE JEST STAŁE.

JEŚLI MASZ NAPRAWDĘ DUŻY RUCH ZREZYGNUJE JESZCZE BARDZIEJ ZE SWOJEGO WYNAGRODZENIA I DOSTANIESZ JESZCZE WIĘCEJ.

Co oferuje ?

Wypełnie całą Twoją powierzchnię reklamową w taki sposób , że zarobki wzrosną o 200-300% w porównaniu z tym co zarabiałeś.(TAK GWARANTUJĘ.)
ZERO REKLAM EROTYCZNYCH POPUPÓW CZY INNEGO SPAMU , KTÓRY GENERUJE TYLKO WIRUSY.
JEDYNIE POLSKIE REKLAMY TYPU MOTORYZACJA , KOBIETA ITD
ZDARZAJĄ SIĘ JEDNAK KAMPANIE Z BRZYDSZYMI BANNERAMI(REKLAMY JAKIEJŚ ŻYWNOŚCI ITD , ALE JEŚLI CHESZ ZARABIAĆ TO SIĘ TYM NIE PRZEJMUJ I NIE TRZYMAJ STRONY FOR FUN TYLKO ZARABIAJ REALNE WYSOKIE PIENIĄDZE.

Nie jestem żadną siecią reklamową jestem osobą prywatną , która ma bardzo wysokie limity klikowe w kampaniach CPC , które trzeba regularnie co miesiąc wykorzystywać.(Zarabiam biorąc % z Twoich zarobionych pieniędzy)

Po jednodniowym teście zapłacę Ci tyle ile będziesz zarabiał regularnie każdego następnego dnia.(Musze zrobic jednodniowy test , który da mi miarodajne wyniki , pamiętaj jednak , że wszystko zależne jest od tego ile będziesz miał wyświetleń bo jeśli dzień po teście ruch spadnie 2 krotnie to Twoje zarobki również)

Liczy się tylko prawdziwy ruch , prawdziwe realny strony i użytkownicy.

Nie mogą być to fanpage itd musi być to zwykła strona internetowa z regularnym ruchem.

Możesz wrzucać inne reklamy(Gwarantuję jednak nie będziesz chciał współpracować z nikim innym)

To nic nie kosztuje.
Sprawdź mnie a nie pożałujesz to tylko jeden dzień , za który Ci zapłacę.
Nie potrzebuje dostępu do FTP wysyłam kody , które wkleisz na stronie po uprzedniej konsultacji ze mną.

Wszystko jest w 100% legalne.
Mogę wystawić Ci fakturę vat co miesiąc jeśli tego potrzebujesz.
Jeśli nie to również nie jest problem.

Przelew wykonuje na konto bankowe , które mi podasz.

ZACZNIJ ZARABIAĆ JUŻ DZISIAJ .
NAWET JEŚLI ZREZYGNUJESZ TO DOSTANIESZ KASE ZA 1 DZIEŃ TESTU.

KONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TUTAJ :

EMAIL : [email protected]

Opisz swoją stronę , jeśli możesz podeślij statystyki analitycs z ostatnich 30 dni lub tygodnia.
Na podstawie statystyk powiem Ci ile mniej więcej zarobisz.(Pomylic moge się maxymalnie o 20-30%)
Jeśli masz jakieś wątpliwości coś Cię uwiera chciałbyś o coś zapytać pisz maile odpisze na każde Twoje pytanie.

Nie potrzebuje Twoich danych , nie musisz podpisywać umów.
Oczywiście musisz mi podać dane niezbędne do wykonania przelewu po wykonanym teście.


Brak reklam ? Wypełnię Twoją powierzchnię - yazir - 29-12-2016 18:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.