Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" (/Temat-Szukam-serwisow-gdzie-mozna-nabyc-platne-rejestracje-142242)



Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - MrocznyKILL - 29-12-2016 16:54

Jak w temacie szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" (niekoniecznie polskojęzyczne). Każdą odpowiedź oczywiście nagradzam reputkiem.


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - makecash - 29-12-2016 18:38

sejfik bodajze


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - MrocznyKILL - 29-12-2016 18:54

(29-12-2016 18:38)makecash napisał(a):  sejfik bodajze

Ten serwis znam mimo wszytko oczywiście reputek leci.


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - rachman - 29-12-2016 18:59

sejfik na bank.

Te jeszcze miały kiedyś działy płatnych zadań ale nie sprawdzałem skuteczności, zerknij myślę że jeszcze mają ale jestem na wyjeździe nie mam przy sobie haseł więc nie sprawdzę czy nadal mają:
freebitcoin.proste.co: ref | czysty
ultrasurf.pl: ref | czysty


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - szatanek - 29-12-2016 21:04

W leadnow masz za zarejestrowanie się do subskrypcji dostajesz leda Wink


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - brak - 01-01-2017 16:47

każde inne oprócz sejfika są bardzo mało realne że przybędzie jakaś rejestracja mi w ultrasurf,itp wisi od roku 3 zadania w formie rejestracji w najwyższym poziomie punktów i nic


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - MrocznyKILL - 01-01-2017 16:55

A ma ktoś z Was doświadczenie jako reklamodawca z takimi programami jak Matomy Persona.ly TokenAds itp ?


RE: Szukam serwisów gdzie można nabyć "płatne rejestracje" - rachman - 01-01-2017 23:12

Cytat:każde inne oprócz sejfika są bardzo mało realne że przybędzie jakaś rejestracja mi w ultrasurf,itp wisi od roku 3 zadania w formie rejestracji w najwyższym poziomie punktów i nic
Czasami zależy od zadania. Im mniej komplikacji tym ludzie chętniej próbują no i zachęta musi być w opisie dobra lub dobra zapłata Wink Nie ma reguły no ale w sejfik wiadomo ludzi więcej bo program dłużej istnieje.

edit:
Jeszcze tu są płatne zadania ale nie wiem jak ze skutecznością:
surfujkase.pl: ref | czysty
szybkakasa24h.pl: ref | czysty