Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe konto głownie internetowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Darmowe konto głownie internetowe. (/Temat-Darmowe-konto-glownie-internetowe-142220)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - rachman - 29-12-2016 20:32

To nowy bank i może czasami im się trafiają awarie - ja osobiście nie trafiłem na typową awarię choć jestem w nim od początku. Planowane prace to tak ale awarie właściwie zauważyłem 1 - kasa znikła. Z tym że nie latam od razu psioczyć po forach czy stronach i sprawdziłem e-mail no i było tam info o jakichś pracach czy coś ze środki mogą znikać z panelu ale rozumiesz - nie były wyświetlane a nie że znikły fizycznie Wink

Coś za coś. Nowe banki nim system dostosują i przetestują na żywca zazwyczaj mają pewne konserwacje czy awarie. Oni i tak są dobrzy jak porównać z pewnymi niby bankami operatorów komórkowych którzy mieli takie buby że dane setek osób wyciekły do darknetu...


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - nitram - 29-12-2016 20:49

Bez haczyków masz na chwilę obecną tylko i wyłącznie Nest Bank (stary smart bank)
Mbank, t-mobile, millennium bank - mogą być darmowe po spełnieniu odpowiednich warunków

@[Pawlak093]

A negatywne opinie znajdziesz o każdym banku.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Lester - 29-12-2016 21:12

Na Twoim miejscu wybrałbym PKO BP Smile
Jakie są ZA a jakie PRZECIW?
Za kontem w tym banku przemawia na pewno brak opłat za wypłaty z bankomatów na całym świecie, a także wyśmienita aplikacja mobilna. Odstraszać może opłata za kartę - wyjściowo jest to 5 zł , jednak za każdą dokonaną transakcje kartą (liczą się również transakcje w sieci) opłata ta zmniejsza się o złotówkę.

Podsumowując - nawet jeśli nie będziesz korzystał z karty myślę że mimo wszystko warto ją posiadać chociażby dla możliwości DARMOWEJ wypłaty z bankomatów, gdyż PKO BP to na ten moment jedyny bank który za w/w transakcję nie pobiera żadnej opłaty.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - rachman - 29-12-2016 23:47

@Lester to jeszcze mu podaj o jakie konto Ci chodzi bo moi rodzice mają i warunki są grube i to nie dla każdego do spełniania, do tego za każdy sms pobiera kasę, lokaty znów obniżają % od stycznia (już chyba do zera Sex )... konkretnie które konto. Nazwa.

Cytat:PKO BP to na ten moment jedyny bank który za w/w transakcję nie pobiera żadnej opłaty
Nie pitol chłopaku bo naprawdę... facepalm


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - sulliwan93 - 30-12-2016 01:24

(29-12-2016 00:12)maniek19 napisał(a):  Ja polecam w mBanku. Obecnie mam wszystko darmowe (konto dla mlodych/studentow) i tak do 21 roku życia. A po skończeniu 21 lat, żeby nie płacić 5 zł za kartę, będę musiał wykonać 5 operacji karta i tyle... Big Grin
I tu się mylisz. Ostatnio wprowadzili opłaty za wpłaty/wypłaty z bankomatów. Duże nie są, ale zawsze strata pieniadzy. Konta IZZY nie mają tych opłat, czyli te młodzieżowe.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Lester - 31-12-2016 15:14

(29-12-2016 23:47)rachman napisał(a):  @Lester to jeszcze mu podaj o jakie konto Ci chodzi bo moi rodzice mają i warunki są grube i to nie dla każdego do spełniania, do tego za każdy sms pobiera kasę, lokaty znów obniżają % od stycznia (już chyba do zera Sex )... konkretnie które konto. Nazwa.

Cytat:PKO BP to na ten moment jedyny bank który za w/w transakcję nie pobiera żadnej opłaty
Nie pitol chłopaku bo naprawdę... facepalm

Mowa o Koncie dla Młodych które można mieć do 26 roku życia.
Z tego co wiem do spośród konto do 26 roku życia jedynie PKO oferuje darmową wypłatę z bankomatów na całym świecie bez żadnych warunków, więc wydaje mi się że nie pitolę Smile
Może i inne banki wraz z kontami dla osób powyżej 26. roku życia oferuje darmowe wypłaty z bankomatów na świecie ale spokojnie, odbijają to sobie w opłatach za prowadzenie rachunku.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - KombinatorGumiok - 01-01-2017 17:46

Ja używam t-mobile usługi bankowe.
Do 19roku życia karta jest za darmo, potem wystarczy zastrzec kartę i nie płacisz za prowadzenie konta oraz przelewy.
Pierwszy przelew własny darmowy, kolejne płatne, ale tego raczej używać nie będziesz.
Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na używanie karty, to do wydanej kwoty 300zł otrzymujesz zwrot 5%, czyli jeśli w miesiącu wydasz 300zł, to dostaniesz 15zł. Żeby za kartę nie płacić musisz wydać 200zł, tym samym dostaniesz 10zł.
Jeśli chcesz, to nawet służę reflinkiem oraz szczegółowymi informacjami na PW Smile


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - rachman - 01-01-2017 23:27

Cytat:Mowa o Koncie dla Młodych które można mieć do 26 roku życia.
Aaaa to było od razu widzisz - więc to konto z bardzo poważnym ograniczeniem Smile

Kontami tego typu nie interesuję się prawie wcale ale:

Cytat: - 0 zł za konto bez żadnych warunków
- 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!*
- 0 zł za kartę do konta – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata
- 0 zł za krajowe przelewy internetowe
- 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

"0 zł za krajowe przelewy internetowe" - więc darmowe nie dla każdego... a kolega nie mieszka w PL...
Tylko 5 przelewów jest za free, reszta obarczona opłatą za SMS... 10 czy 20 groszy niby mało ale jeśli robi 100 przelewów?
Do tego wyraźnie pisał że nie obróci kartą 5 razy więc też nie będzie darmowa dla niego...

Jak chodzi o wypłaty to warto dodać:
Cytat:*Za wypłaty gotówki w walutach obcych operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty. Gotówka wypłacana w walutach obcych jest przeliczana na złote polskie. Zasady przewalutowania operacji zawiera Regulamin rachunków bankowych i kart debetowych dla Klientów indywidualnych w PKO Banku Polskim SA.
Jak widzisz ta darmowość wcale nie musi być darmowością dla każdego.

Jak są ograniczenia to je trzeba pisać od razu bo ktoś się zasugeruje i będzie miał żal Wink To konto nie będzie dla niego wcale darmowe jak widzisz. Chyba że zmieni swoje kryteria no ale nie o to chyba mu chodzi Sex


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - thomasward - 02-01-2017 00:03

Co do mBanku, jak ktoś umie używać Blika, to będzie miał wypłaty MAŁYCH kwot za darmo; większe kwoty pozostają bez zmian, też za friko.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Obywatel - 14-01-2017 15:44

Otworzyłem konto w Alior. Karta za free, konto za free. Co najbardziej mnie ucieszyło, to przelewy natychmiastowe za free.

Cytat:0 zł - Blue Cash (do 5 tys. zł) i Express Elixir (do 20 tys. zł)
Dodatkowo masz jeszcze konto w mBank, i Nest. Nie mam powodu do marudzenia.