Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe konto głownie internetowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Darmowe konto głownie internetowe. (/Temat-Darmowe-konto-glownie-internetowe-142220)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 16:22

Nie planuje płatności za granicą, żadne przewalutowania mi nie będą potrzebne ;P


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - pikusix1 - 29-12-2016 16:27

No to masz wszystko free. Wink Płatność jest 5zł za np. zmianę pinu w karcie. Łap link - http://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-osobistych


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Obywatel - 29-12-2016 16:50

Mam w mBanku, konto za free bez karty, plus kredyt odnawialny, mimo iż nie mieszkam w PL Wink Oraz free konto z kartą w obecnym Neste. Jak dla mnie, oba konta się uzupełniają.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - rachman - 29-12-2016 19:10

Prowadzenie i przelewy masz na 100% free w Nest Banku, kartę też masz free, ostatnio wpłatomaty wprowadzili.
Inne banki mają niby free ale zazwyczaj związane to z wymogiem wykonania transakcji kartą na jakąś kwotę lub na ilość transakcji w miesiącu, musisz być studentem albo miech co miesięczne dochody w określonej wysokości minimalnej itd. Są też niby darmowe konta ale jak się wczytasz to promocje "czasowe". Owszem niektóre są darmowe jak nie bierzesz karty płatniczej... ale wiele banków blokuje w trakcie zamawiania możliwość rezygnacji z niej na etapie rejestracji więc to darmowość pozorna Wink

Jedynie Nest (były Smart) ma free konto z free kartą bez ograniczeń czasowych i jest bez wymogów. Jedynie oni nie mają w regulaminach (przynajmniej do niedawna nie mieli) żadnych wpisów że to promocja czy czasowa akcja. Jeśli się to zmieni to nie będzie to akcja "po cichu bo koniec promocji i powinieneś wiedzieć". Konta i karty reklamują jako darmowe i takie są - to nie promocja jak w innych przypadkach.
Jak ktoś zna inne darmowe z kartą free (bez jakichś specyficznych wymogów czy promocyjności) to niech zapoda z chęcią przejrzę regulaminy i na 99% wynajdziemy w nich "terminowość lub wymogi darmowości" Wink

Reklamuję Nest od dawna jak się zdecydujesz i będziesz chciał parę złotych tzw. cashbacku to daj znać podeślę refa i jak wypłacą mi prześlę na wskazane konto (to może potrwać).

Jak inne Cię zainteresuje to dobrze wczytuj się w regulaminy szczególnie w okresach świąt, promocji itp.


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 19:22

a https://www.t-mobilebankowe.pl/ ? Też oferują konto bez karty za 0 ew z kartą za 0 jeżeli będą wpłyty 200zł mc bez żadnych promocji na czystych zasadach.

Te 2 banki jak na razie biorę pod uwage. Bardziej tmobile ze względu na obecność banku w systemach płatności payu przelewy24


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - rachman - 29-12-2016 19:32

Tak t-mobilebankowe ma jak wiele kont wymóg wpływów ale wysokości nie pamiętam, być może to 200 zł. Mam to konto ale zrezygnowałem z karty. Bez karty jest 100% free jak na razie.
Nest mam dla free karty a t-mobile właśnie w przypadkach jakbym nie miał nesta w systemach płatności Wink


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Filip_Sony - 29-12-2016 19:40

Ja miałem w meritum banku konto całkowicie free bez wymogów pamiętam. Nie wiem czy jest jeszcze takie


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 19:40

W nest też może być za free jak na razie ;P


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - pikusix1 - 29-12-2016 19:59

W przelewach24 pojawił się NestBank ostatnio, robiłem zakupy na hosting. Wink


RE: Darmowe konto głownie internetowe. - Pawlak093 - 29-12-2016 20:12

Znalazlem jakis temat z opiniami uzytkownikow na temat nestbanku i duzo osob skarzy sie na awarie, znikajace srodki czy doliczane prowizje
http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/