Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona zamula, czy to wina nazwa.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Strona zamula, czy to wina nazwa.pl ? (/Temat-Strona-zamula-czy-to-wina-nazwa-pl-142213)

Strony: 1 2 3


RE: Strona zamula, czy to wina nazwa.pl ? - rachman - 01-01-2017 23:39

Cytat:z wyeliminowaniem blokujących renderowanie kodów
Zminifikuj kod css i js. Pewnie chodzi o asynchroniczność. Najlepiej kod js dołączyć asynchronicznie lub na końcu przed końcowym znacznikiem BODY ale strona może się wysypać...

Dodaj async w znacznikach dołączania kodu JS i zobacz czy nie rozwali strony. Jak spaskudzi to usuń je np.:
Kod:
<script src="plik-z-javascript.js" async></script>



RE: Strona zamula, czy to wina nazwa.pl ? - DonWestbam - 02-01-2017 00:03

Spoko dzięki za podpowiedzi Wink zostawiam jak jest, z blokowaniem jednego js nie mogę sobie poradzić ale ogólnie na komórek wychodzi mi 85 a dla komputerów 80+ także wydaje mi się że jest ok tym bardziej że spędziłem przy tym 3 dni Big Grin

Stronka już lata jak kiedyś także udało mi się metodami prób i błędów, dobrze że oryginały plików zapisywałem bo nie raz się posypała cała strona Wink

Dzięki jeszcze raz panowie!