Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka do 500 zł przez neta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pożyczka do 500 zł przez neta (/Temat-Pozyczka-do-500-zl-przez-neta-142168)



Pożyczka do 500 zł przez neta - dawid327 - 27-12-2016 21:59

Siemka , po świętach brakuje kaski i przydałoby się parę stówek i tak się zastanawiam nad jakaś chwilówką przez neta. Obecnie nie pracuję jestem studentem.
Chciałbym wziąć max 500 zł na jakiś miesiąc dwa najlepiej żeby kaska była w miarę szybko na koncie . Pożyczka od znajomych/rodziny nie wchodzi w grę, nie chcę nikomu dupy zawracać takimi rzeczami. Konto posiadam w BZWBK od kilku lat ale nie widzę tam obecnie żadnej opcji na jakąś pożyczkę do 500 zł. Macie jakieś sprawdzone serwisy ? a może w bzwbk jest coś o czym nie wiem Big Grin opcja z bankiem chyba byłaby najlepsza nawet jeśli byłoby to na jakiś % ale nie wiem czy dostanę nie mając żadnych dochodów.


RE: Pożyczka do 500 zł przez neta - Lester - 27-12-2016 22:02

Nie mając dochodu będzie troche ciężko, ale spróbuj uderzyć do Vivusa ;p


RE: Pożyczka do 500 zł przez neta - Fre4k - 27-12-2016 22:12

Jeśli nie masz żadnego dochodu to z czego chcesz to później oddać?
Jeśli nie masz pewności że będziesz miał z czego oddać lepiej w ogóle nie myśl o chwilówkach. Większość firm wymaga określenia dochodu netto we wniosku, więc jeśli wpiszesz tam 0 zł to takie też (zerowe) będą szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

> TUTAJ < masz listę firm które udzielają pierwszej pożyczki bez żadnych dodatkowych opłat (oddajesz tyle ile pożyczasz), spróbuj, może gdzieś Ci się uda. Pożyczkę rzędu 100-200 zł powinieneś dostać w większości tych firm bez problemu, ale z kwotą 500 zł może być już trudniej.


RE: Pożyczka do 500 zł przez neta - dawid327 - 27-12-2016 22:53

No to się trochę zdziwiłem bo myślałem że takie 500 zł to dają na lewo i prawo byle komu Big Grin a tu zonk , zadzwonię jutro do banku i się dopytam co i jak , przed świętami dzwoniła do mnie babka że by mi jakiś kredyt dała ale nie chciałem Big Grin . Poczytam jeszcze co i jak i jutro podejmę jakieś kroki Smile


RE: Pożyczka do 500 zł przez neta - aero2 - 27-12-2016 23:10

Provident da ci na pewno, przerabiałem ten temat już.Smile


RE: Pożyczka do 500 zł przez neta - Lester - 27-12-2016 23:34

Jasne, Provident da bez problemu, ale z tego co się orientuję po 3 miesiącach masz do oddania o 150 zł więcej niż pożyczyłeś (pożyczka 500 zł), więc średnio się to opłaca. Proponuję spróbować w innych parabankach o których była już tu mowa


RE: Pożyczka do 500 zł przez neta - talina - 07-03-2017 12:05

Jeśli nie macie stałych dochodów to bank nie udzieli Wam nawet niewielkiego kredytu. Niestety ale banki są obecnie bardzo wybredne jeśli chodzi o klientów oraz przydzielanie im kredytów ( przetestowane na własnej skórze)

Co do chwilówek to nie zawsze takie rozwiązanie jest złe. Szczególnie jeśli chodzi o mniejsze sumy. Jak można sobie porównać w sieci jest wiele chwilówek , ktore maja promocje pierwszej chwilówki gratis. Warto jest zajrzeć sobie w tym celu na forum finansowe.


Pożyczka do 500 zł przez neta - surfer0700 - 07-03-2017 12:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.