Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piłka nożna jak analizować mecze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Piłka nożna jak analizować mecze? (/Temat-Pilka-nozna-jak-analizowac-mecze-142167)

Strony: 1 2 3


Piłka nożna jak analizować mecze? - aero2 - 27-12-2016 20:35

Witam.

Chciałbym się zapytać znawców bukmacherki jak analizować mecze piłki nożnej żeby wygrywalność była duża?

Czy lepiej grać single kursami do 1.50 czy od 1.50 i więcej, ale z podwójną szansą?

W ako jest duży kurs na przykład 2 mecze, ale i szczęście trzeba mieć spore, aby trafić.

Raz czy dwa się udało wygrać w Bet365 na plus, ale ostatnio dobra passa się skończyła.

Myślałem, że mecze piłki nożnej na żywo będą najpewniejsze, ale był taki mecz 2:0 pierwsza połowa, myślę wygrają, a w drugiej wyrównali 2:2 i żegnajcie.

Jedyne co umiem to zobaczyć statystyki na https://www.sofascore.com/ pozycję w tabeli i wygrywalność % jeśli jest, reszta to dla mnie czarna magia jest.

Także byłbym wdzięczny za jakieś rady, jakim systemem grać i gdzie pewne typy codziennie brać z jakiej strony. jest ich wiele, nie wiadomo która jest pewna.


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - xavi512 - 27-12-2016 23:32

Po prostu analizuj wszystko, co się da. Oprócz suchych statystyk ważna jest aktualna forma drużyny, kontuzje i inne zawieszenia zawodników. Dużo daje oglądanie ligi, którą się obstawia. Od kilku lat oglądam praktycznie wszystkie mecze Barcy i wiem z jakimi zespołami ciężko im się gra i notują wpadki. Podobnie jest z wieloma drużynami, dlatego czytaj szczegółowe analizy i nie stawiaj pewniaczków z niskim kursem.


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - Filip_Sony - 28-12-2016 11:02

dokładnie, to co powiedział przedmówca. Moim zdaniem w ogóle nie warto patrzeć na kurs. Ja osobiście nie jestem fanem obstawiania piłki nożnej wolę raczej koszykówkę, tenis i siatkę. Wstawię dziś screena do swojego dziennika, (który w końcu rozpocznę bo wpłaciłem wreszcie dyszkę i pograłem sobie w nocy) zajrzy jeśli będziesz miał ochotę, a łatwo tam dostrzeżesz, że kurs to ostatnie na co należy zwracać uwagę.
pozdrawiam


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - Evtis - 28-12-2016 11:26

Zgadzam się z przedmówcami Wink
W swoim dzienniku opisuję typy pewnego człowieka i jak widać kursy ma dość niskie. Lecz kiedyś grałem swoje analizy i wyglądało to dosyć ciekawie, ale spędzałem za dużo czasu przy tym. Tu macie moje wyniki Wink

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ohK5_coN3cd_AaG_lCWcvLy3n4tDzuaJMmeaM9zkCik/edit?usp=drivesdk


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - Kreatywnie - 28-12-2016 12:48

Przede wszystkim zacznij weryfikację swoich poczynań. Takowa weryfikacja pozwoli Ci później do analizy rynków, które najbardziej Ci odpowiadają i w których czujesz się mocny. Bez tego nie bierz się za temat, bo to naprawdę trudna dziedzina.
W razie czego zapraszam do kontaktu. Prowadzę dwie profesjonalne grupy, więcej o nich możesz dowiedzieć się w moim Dzienniku Pracy.
Pozdrawiam Smile


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - aero2 - 28-12-2016 13:15

Dziękuję za pomoc, jeszcze dużo nauki przede mną.Idea


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - Kreatywnie - 28-12-2016 13:27

Proponuję Ci zacząć naukę z treściami na surebety.pl.
Kopalnia wiedzy i dla początkujących jest to odpowiednie miejsce.


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - sinoe - 29-12-2016 15:05

Zawsze warto sprawdzić przed meczem jakie nastawienie wyrazili trenerzy w wywiadach przed meczami.
Sprawdzenie tabeli czy będzie to ważny mecz o np. ''6 punktów'' czy mecz o pietruszkę.


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - Przemek10r - 29-12-2016 22:03

Po prostu analizuj wszystko co się da. Od A do Z.


RE: Piłka nożna jak analizować mecze? - Lester - 30-12-2016 12:41

Z własnego doświadczenia powiem, że jeśli chcesz coś wygrać obstawiając piłkę nożną to najlepiej graj zakłady dwudrożne (niższy kurs, ale w przypadku remisu otrzymujesz zwrot stawki) lub podwójną szansę.
Piłka nożna to specyficzny sport i czasami nawet obszerna analiza statystyk nic nie da. Pamiętaj, że na boisku znajduje się aż 22 zawodników i niekiedy o losach spotkania rozstrzyga lepsza bądź gorsza dyspozycja jednego lub kilku z nich.