Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Betathome i bet365 Pokerrom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Betathome i bet365 Pokerrom (/Temat-Betathome-i-bet365-Pokerrom-142128)



Betathome i bet365 Pokerrom - Corso - 27-12-2016 00:43

Dobry wieczór,

Nie ma działu ogólnie o hazardzie ale jest o bukmacherce. Temat jest skierowany głównie do graczy, którzy grają w pokera (texas holdem) gram sobie w pokera, ale przeważnie na pokerstars. Postanowiłem sobie zagrać na bet at home i na bet365, zauważyłem pewną rzecz, która mnie lekko sfrustrowała, mianowicie,przetestowałem dwa portale, gram zawsze tym samym stylem, i na oby dwóch portalach przez pierwsze dni a może do pierwszej wypłaty gra znakomicie szła, wygrywałem sobie, może nie znakomicie ale tak jak powinna, normalne karty, normalne układy itd. A po wypłacie czy po dłuższej grze zaczynałem wszystko przegrywać, dostawałem bad beat za bad beatem, przegrywałem sytuacje kolor, na lepszy kolor, full na karetę, karty słabe ciągle dostawałem a jak już dostawałem lepsze to przeciwnik miał tzw. nutsa. Myślę, że jest jakiś system, który promuje początkowych graczy (nowe konta) i daje im fory. Zaznaczam, że gram głównie w twistery (na pokerstars się to nazywa spin and go) Moje pytanie brzmi: czy spotkaliście się z czymś takim? Czy tylko mnie to dotknęło na pokerroomach tych bukmacherów?


RE: Betathome i bet365 Pokerrom - Fre4k - 27-12-2016 14:15

Przecież to oczywiste, najpierw dają Ci dość łatwo wygrać, by potem odebrać co swoje, z duuużą nawiązką Wink


RE: Betathome i bet365 Pokerrom - Corso - 27-12-2016 23:26

Ale to jest poker texas holdem, tam gra się przeciwko innym graczom a nie przeciwko kasynu.


RE: Betathome i bet365 Pokerrom - Majcon2244 - 04-01-2017 19:18

Sam nie gram w pokera ale nie wydaję mi się żeby bet365 w to ingerowało. Poker to gra losowa i tak jak w każdych wydarzeniach losowych zdarzają się lepsze i gorsze serie. Bet365 to zbyt popularna firma i zarabia wystarczająco dużo na zakładach sportowych żeby ryzykować swoją renomę nie mając z tego żadnych korzyści. Myślę, że po prostu miałeś pecha i tyle. Poza tym bet365 ma stosowne certyfikaty http://content001.bet365.com/help/docs/rtpcertificates/comXpokerface/pokercomjune2016.pdf


RE: Betathome i bet365 Pokerrom - Frankslen - 04-01-2017 21:03

http://pokerground.com/siec-ipoker-stawia-na-graczy-rekreacyjnych/

Przeczytaj ten artykuł , powinno Ci się conieco rozjaśnić. Swego czasu grałem dość sporo w sieci Ipoker , do niej należy min. bet 365.

http://www.poker24.pl/2016/09/ruch-na-stolach-online-spada-trzy-sieci-zyskuja-graczy/4145969.html

Tutaj następny ciekawy artykuł, na temat spadku ( tak spadku ) liczby graczy na poszczególnych pokerroomach.
Jak widać ogólnym trendem w branży jest chęć przyciągnięcia nowych , oraz rekreacyjnych graczach na których zarabia się najwięcej prowizji, aniżeli utrzymanie starych , regularnie wygrywających "regulars"


RE: Betathome i bet365 Pokerrom - Flloki - 04-01-2017 21:30

Grając spiny to wiesz możesz nigdy nic nie wygrać. Gdzie tam miejsce na jakieś decyzje ? Smile
Przy takich ciemnych, po 1 poziomie zaczynasz decydować push or fold Tongue


RE: Betathome i bet365 Pokerrom - Ogniemimieczem - 05-01-2017 14:26

Jakie ingerowanie w karty co wy w ogóle opowiadacie za głupoty Big Grin
Grałem dużo na Pokerstarsach mogę nawet powiedzieć że nałogowo, testowałem wszystkie softy z Ipokera, Netbet, bet365, williamhill etc.
wszędzie masz BadBeaty i przed tym nie uciekniesz prędzej czy później padnie Ci mindset, albo go ogarniesz albo lecisz w dół z frustracji że Ci nie idą karty.
Poker to nie gra losowa, tylko gra umiejętności ponieważ masz wybór, Fakt Spiny to często push/fold, ale właśnie tutaj najczęściej pokazujemy swoją grę umiejętności, nie raz moje asy w ręce były przegrywane przez dwie pary, strit przez karete, a kolor przez fulla.

Od dawna wiadomo że od lat Poker zszedł na psy, ponieważ zarabia się teraz tylko i wyłącznie na rekreacyjnych graczach, którzy wpłacą 100 dolców i zaraz je przegrają myśląc że mają Ak w ręce to stół jest ich. Błąd.
Pytanie, zależy jakie spiny grasz bo jeśli grasz spiny za 1$ czy za 3$ to tam są sami rekreacyjni gracze którzy z byle gównem potrafią Ci wejść do gry i najczęściej wygrać czyt.(ruski) od 7$+ zaczynają się gry gdzie każdy ruch jest przemyślany i nie ma calla z 7/2 ofsuited(najgorszy układ)
Spiny omijam dalekim łukiem bo przegrałem tak setki ze względu na rekreacyjnych którym zawsze się udawało, graj turnieje, myśl logicznie, trzymaj się zasad a shipniesz nie jeden turniej.