Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Backlinki z for... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Backlinki z for... (/Temat-Backlinki-z-for-142115)



Backlinki z for... - lukasz1950 - 26-12-2016 19:38

Witajcie, jestem zielony w pozycjonowaniu i mam parę pytań.
Jak budujecie backlinki do swojej strony na forach?
Wystarczy stworzyć profil na jakimś forum i dodać link w np. "o mnie", a następnie pingować link do profilu z forum przy pomocy jakiejś stronki typu pingler.com?
Czy warto jeszcze poza tym dodawać posty i w podpisie zostawiać linki z keywordem, na który chcemy wypozycjonować swoją stronę?
Czy pingowanie w przypadku, gdy robimy tylko profil i nie dodajemy żadnych postów jest konieczne, czy nie powinno się tego robić?
Czy takie działania pozytywnie wpływają na pozycje/czy przekazują wartość (domain authority) jeżeli nasze linki mają atrybut do-follow?

To tyle, jeżeli coś jest niejasne to proszę pytać. Z góry dziękuję za odpowiedzi i poświęcony na ich napisanie czas.


RE: Backlinki z for... - seozgred - 27-12-2016 10:21

Jak już tworzysz profile to warto:

- profile podlinkować z innych źródeł (jak spamujesz)
- jesli nie spamujesz to poudzielaj się w wątkach aby roboty załapały profil na stałe (tak ja robię)
- w podpisie zostawiasz URL - raczej unikaj słów kluczowych
- pingowanie pomaga na krótko - strona zostanie zaindeksowana ale z powodu braku wsparcia linkami wypadnie z indeksu
- nofollow tez Ci pomoże Smile