Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam (/Temat-Mentoruje-Pomagam-znalezc-nisze-Doradzam-142096)

Strony: 1 2


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - mateusz2045 - 26-12-2016 21:18

[Obrazek: hehe.png]


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - polokk - 27-12-2016 01:33

może i byłby zainteresowany, bo w fs utknąłem o luju czasu temu na 40zł i do wypłaty nawet wjechać nie mogę ;D
Pytanie tylko, czy ta pomoc nie bedzie opierać się na :
Wejdź zrób bloga i spamuj nim/rób lewe konto na fb i spamuj gdzie sie da ?

No jakby coś to się odezwe jeszcze w dzien, a zostawie gg, bo a nuż Big Grin
8165062 Wink

Btw. Tu nie chodzi o o to, że ja mam jakieś wymagania czy coś, serio z chęcią bym się wziął w końcu za tego firesuba, ale jakoś nie mogę się nakierować co robić, co do facebooka to cóż do tego ostatnio mam problem (tzn dzis) - konta od razu po utworzeniu zostają banowane, nieważne czy robione na gmailu czy koszmailu, z proxy czy bez xP
No, a poradniki typu spamuj fb/zrób blog są tak oklepane, że nie wiem, czy otrzymanie takiej wiadomości coś by zmieniło w moim wypadku ;P


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 27-12-2016 08:22

(27-12-2016 01:33)polokk napisał(a):  może i byłby zainteresowany, bo w fs utknąłem o luju czasu temu na 40zł i do wypłaty nawet wjechać nie mogę ;D
Pytanie tylko, czy ta pomoc nie bedzie opierać się na :
Wejdź zrób bloga i spamuj nim/rób lewe konto na fb i spamuj gdzie sie da ?

No jakby coś to się odezwe jeszcze w dzien, a zostawie gg, bo a nuż Big Grin
8165062 Wink

Btw. Tu nie chodzi o o to, że ja mam jakieś wymagania czy coś, serio z chęcią bym się wziął w końcu za tego firesuba, ale jakoś nie mogę się nakierować co robić, co do facebooka to cóż do tego ostatnio mam problem (tzn dzis) - konta od razu po utworzeniu zostają banowane, nieważne czy robione na gmailu czy koszmailu, z proxy czy bez xP
No, a poradniki typu spamuj fb/zrób blog są tak oklepane, że nie wiem, czy otrzymanie takiej wiadomości coś by zmieniło w moim wypadku ;P

Jeżeli chodzi o fb to nic z nim wspólnego nie mam Smile Jak już spamuję to na pewno nie na fb Smile

Przede wszystkim staram się pomóc ludziom uzyskać stały zarobek który nie polega na samym spamie, chodzi oczywiście własną stronę Tongue

Jeżeli chcesz więcej szczegółów odezwij się na gg Wink


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 31-12-2016 08:34

Część osób które prowadzę już ma bardzo ładne wyniki, co prawda nie jest to jeszcze stały zysk bo spam to jednak spam ale pieniądz tutaj przede wszystkim się liczy Smile

Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny wysłuchania moich porad zapraszam na gg Smile Mimo że ciągle jestem w pracy teraz mam mniej wyjazdów i więcej czasu dla was Wink

Pozdrawiam!


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - KzuM - 31-12-2016 08:59

(31-12-2016 08:34)Viva napisał(a):  Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny wysłuchania moich porad zapraszam na gg Smile

Ostatnią wiadomość wysłałem 28.12 od tamtej pory nie usłyszałem żadnej odpowiedzi...


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 31-12-2016 09:29

(31-12-2016 08:59)KzuM napisał(a):  
(31-12-2016 08:34)Viva napisał(a):  Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny wysłuchania moich porad zapraszam na gg Smile

Ostatnią wiadomość wysłałem 28.12 od tamtej pory nie usłyszałem żadnej odpowiedzi...

Jeśli pisałeś na gg to wyślij swoje na PW, możliwe że coś mi umknęło w tłumie Wink


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - sajmon1990 - 31-12-2016 17:31

Daj jakiś fajny poradnik do zarabiania to zaglosuje na Cb a co mi tam Lol


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 31-12-2016 17:41

Na pw Wink i nie poradnik a konkrety Smile