Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam (/Temat-Mentoruje-Pomagam-znalezc-nisze-Doradzam-142096)

Strony: 1 2


Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 25-12-2016 20:38

Witajcie, w związku iż sytuacja u mnie w pracy lekko się zmieniła i nie pracuję już codziennie od 8 do 22 chciałbym pomóc nowym osobom zarobić na sub sms.

Screen jednej z dniówek (były lepsze ale screena nie mam):

[Obrazek: AdH4YQg.jpg]

Kontakt: PW | GG: 43892713


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - szymon1051 - 25-12-2016 23:56

/serio
Co niby oferujesz?
/żarcik
Poradę typu "kup sobie za 150 zł sms" i będziesz miał tyle co ja?


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Matixio - 26-12-2016 15:26

Hhahaha uzytkwonik vivo pomaga tylko ludziom którzy zagłosują na jego dziennik w konkursie firesub hhahaha beka Big Grin

http://prntscr.com/do1ygo


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 26-12-2016 15:30

Wymagać to ty możesz pieniążki na kubusia od rodziców Wink Nic nie jestem Ci winien, każdy kto jest człowiekiem otrzymał ode mnie pomoc Smile


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Matixio - 26-12-2016 15:43

zgłosiłem sie o pomoc to kazesz mi najpierw oddac glos a dopiero potem zaczyanymy


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - ktostujest - 26-12-2016 15:46

(26-12-2016 15:43)Matixio napisał(a):  zgłosiłem sie o pomoc to kazesz mi najpierw oddac glos a dopiero potem zaczyanymy

Racja, trzeba kiljanowi zgłosic ;D


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 26-12-2016 15:57

(26-12-2016 15:43)Matixio napisał(a):  zgłosiłem sie o pomoc to kazesz mi najpierw oddac glos a dopiero potem zaczyanymy

Nic takiego nie pisałem, pomagam wszystkich osobom, aktualnie mentoruję więcej osób które nam nie nie głosowały, a Ty jesteś po prostu chamem i nie chcę mieć z tobą do czynienia Smile

[Obrazek: 3wQUPlb.png]

Tak jak wyżej, to była tylko i wyłącznie PROŚBA Wink A to że okazałeś się chamem zadecydowało o takiej decyzji z mojej strony Smile


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Matixio - 26-12-2016 16:06

Nie jestem żaden miś... Sory ale moje GG to jest 35130905 jak byś był slepu mam nawet w sygnie


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - Viva - 26-12-2016 16:16

[Obrazek: lEdmcNt.png]

I z czym masz problem?

Nie wiem po co w ogóle piszesz jak Ci nie pasują moje zarobki, sensacji szukasz? Chcesz byś sławny?

Nic od nikogo nie wymagam w porównaniu do Ciebie. Głos jest jedynie prośbą i pomagam bez niego.


RE: Mentoruję | Pomagam znaleźć niszę | Doradzam - szymon1051 - 26-12-2016 20:57

Twoje PW do mnie

Cytat:Przekazuję sposoby na których ja zarabiam, w zamian oczekuję głos na mnie w tym temacie:

http://zarabiam.com/Temat-ANKIETA-Badz-jak-kapitan-statku-i-zgarnij-nagrody-142024

Więc nie pisz że nie prosisz o głos.