Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosto w koło dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosto w koło dziennie (/Temat-Prosto-w-kolo-dziennie-142088)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prosto w koło dziennie - DonWestbam - 17-02-2017 00:36

No to powodzenia Big Grin


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 17-02-2017 23:35

@[Noozer]
@[bestek112]
@[alizen]
@[DonWestbam]

Dzięki Huh

Sobota niedziela leci przerwa nie chciałem jej robić, ale z powodu osobistych potrzebuję odpocząć.


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 19-02-2017 18:04

Przerwa skończona Wink

Zadania na jutro:
- ogarnąć zaplecze
- przygotować strony do ppi Tongue

A się wygadam trochę. Odkąd prowadzę ten dziennik to tak trochę za dużo sobie zapisuje rzeczy, a za mało robię, bo wiele rzeczy jest dla mnie nowych i zajmują więcej czasu. Jednakże z dnia nadzień coraz lepiej jest i w pewnym momencie to co zapisze to będzie na 100% wykonane impreza


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 20-02-2017 11:48

Siemaneczko Big Grin
no to tak nawyki do zmiany w tym tygodniu

- pytanie najpierw google potem ludzi
- nawyk "rzucanie słów na wiatr" --> wykonywanie w 100% założeń z danego dnia

Zadania na dzisiaj:
- Przygotować 30 kont fb poziom 2
- Podlinkować strony
- 10 artykułów na zapas

Mało wiem, ale nie dam sobie nie wiadomo czego, bo po prostu nie wyrobie się Wink


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 21-02-2017 00:58

Ech ;p nowe nawyki wchodzą powoli na miejsce starych, ale dzisiaj miałem ochotę pęknąć i nic nie robić jednak dałem jakoś radę Smile Generalnie nawet nie wiem co Wam zbytnio pisać, bo ostatnio nabrałem tyle pokory, że nie uważam siebie za osobę odpowiednią w dawaniu jakichkolwiek rad Smile

Zadania na jutro
- 20 artów
-podlinkowanie stron


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 22-02-2017 00:59

Nie wiem czy Wy też tak macie. Ale jak robię w necie cos nowego nwm podpinam ssl testuje nowy sposób to zanim się zbiorę to minie bardzo dużo czasu po czym coś robie w chwilę. Tak naprawdę zauważyłem, że najbardziej mnie stopuje taki strach przed nowym i nawyk siedzenia i zdobywania wiedzy i brak jej praktycznego wykorzystywania. Tak naprawdę dzisiaj doszedłem do chyba przełomowego wniosku, że pomimo trenowania boksu jestem ci**tą, bo boje się, że mi nie wyjdzie. Tylko jak zadałem sobie pytanie co ma mi nie wyjść jak zanim się zbiorę do wykonywania zajęć to jest noc (czyli nic) to tak naprawdę jestem w błędnym myśleniu.
Reasumując doszedłem do wniosku, że życie mamy jedno i na własnym przykładzie wiem, że jak spróbuję to człowiek nie żałuje że nie wyszło czy ze w topił pieniądze. Jednak jak nie spróbuję to powiem Wam szczerze 3 rok sobie wypominam impreza
Dlatego do pracy rodacy i działać nie bać się najwyżej czegoś nowego się nauczycie Smile
Nie pozwólcie żeby ktoś ukradł Wam marzenia #Kołczmikrofon

Zadania na jutro:
- 10 artów
- pozycjoning
- konta do fb 20

To chyba wszystko Smile Heh jak patrzę na moje dzienniki to tak powoli widzę jakąś zmianę u siebie, ale to jeszcze nie ta ilość zer na koncie Wink


Prosto w koło dziennie - Admin - 22-02-2017 21:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.