Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosto w koło dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosto w koło dziennie (/Temat-Prosto-w-kolo-dziennie-142088)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prosto w koło dziennie - RemoverPL - 06-01-2017 13:44

Zakładasz ręcznie te konta? Weryfikujesz telefonicznie?

Powodzonka Tongue


(05-01-2017 03:34)KenkyushaKamil napisał(a):  @[Damkofr] W przeciwieństwie do grzesiaka czy wawrzyniaka autor fast line milionera ma wyj**ane na robienie szkoleń za gruby hajs gdzie po za motywacją i szczątkową wiedzą nic nie dostaniesz tylko rzeczowo zmienia Twój sposób myślenia a co za tym idzie działania. Ta książka uczy Ciebie jak myślec oraz działac jak milioner co sprawi, że za jakiś czas nim zostaniesz. Bycie milionerem to nie hop siup tylko pewien proces.

Dokładnie! Fastlane Milionera zajebista książka, czytałem chyba z 3 razy Big Grin Świetnie inspiruje i przestawia myślenie o 180 stopni. Polecam Big Grin

Polecam też oglądać Jacka Wiśniowskiego Big Grin



(04-01-2017 23:28)Lanserek napisał(a):  @[KenkyushaKamil]
Fastlane milionera moim zdaniem najlepsza książka o biznesie, a MJ wczoraj zapowiedział na swoim forum, że właśnie wydaje drugą książkę.

Mógłbyś dać link do tej zapowiedzi? Smile


RE: Prosto w koło dziennie - alizen - 06-01-2017 14:52

Na prawdę bardzo mnie ten dziennik inspiruje i motywuje do pracy, dzięki Tobie moje zarobki wzrosły o 100%, dziękuje Smile
btw. Jakie ksiązki polecisz o tematyce biznesowej?


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 06-01-2017 15:00

1.Fastline milionera -mj demarco
2.Jednominutowy milioner - Robert G
3.Wstęp do psychoanalizy - Sigmund Freud
4.Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Carnegie Dale


Na tyle książek jakie przeczytałem (w tym grzesiaka oraz wawrzyniaka) te wydają się dobrym startem. Fast jest podręcznikiem i ucząc się z niego szybko zmienisz myślenie i co za tym idzie życie. Jednominutowy milioner to uzupełnienie fastlinemilionera. Freud przyda się do zdobycia podstaw do manipulacji ludźmi a carnegie pokaże Ci jak to robić tyle że na przykładach. Dzięki tym 2 książką moje życie stało się o wiele łatwiejsze Smile


RE: Prosto w koło dziennie - Lanserek - 06-01-2017 19:28

@[RemoverPL]

http://bit.ly/2jjULx8 na forum autora ksiazki jest zegar z odliczaniem, jeszcze ponad 3 dni, ale dobra zawijam się i nie spamuję już tutaj sdhiadhiahdiaiuKamilowi Big Grin


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 07-01-2017 11:32

@[lanserek] nie spamujesz dzieląc się taką wiedzą Smile

Dzień dobry związku z tym że dzięki temu dziennikowi zacząłem w końcu pracować na jakimś poziomie wydajności nie wiem co tutaj wpisać zbytnio ;/
3 najważniejsze na dzisiaj ?
- postawić nowy serwis pod gimbaze
- znaleźć 5 nisz i je wybić przy pomocy poradnika vasakiego
- podlinkować strony już powstałe Smile


RE: Prosto w koło dziennie - Damkofr - 08-01-2017 02:00

To ja chyba zakupie sobie ta książkę xd Dzięki ze opisałeś mi o co chodzi Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 08-01-2017 14:39

@[Damkofr] proszę Wink

Dzisiaj przerwa Panowie ! Smile
Podsumowanie jest proste niestety Big Grin
mniej się obijać więcej pracować, bo mogłem więcej zrobić Wink

Cele na kolejny tydzień ?
Po prostu rozwijać dalej to co jest Wink


RE: Prosto w koło dziennie - alizen - 08-01-2017 14:48

@[KenkyushaKamil] Poczytaj książke Brian Tracy "Zjedz tą żabę". Jeżeli zastosujesz się do niej to na pewno Twój dzien będzie o wiele efektywniejszy!


RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 09-01-2017 06:30

Witam misiaczki Big Grin
Dzisiaj mnie nie będzie w domu więc "wolne"
ale ale żebyście mieli co czytać to polecam wam :

blog ogólnie o biznesie może nie wszystko mi w nim pasuje, ale nie ma lepszego od Adama znanego jako mysc który by Was wprowadził w podstawy zarabiania, a jego blog aż nadto to robi.

http://getpaid20.pl

kolejna strona to agregator blogów seo
http://planeta-seo.pl

i ostatnie co polecam to poradnik vasakiego odnośnie szukania w google

http://zarabiam.com/Temat-Kawalek-mojego-poradnika-czyli-Google-bez-tajemnic-136045

Ktoś może spytać "ale kenky czemu takie fundamenty wrzucasz czy tam podstawy podstaw ?"
a z bardzo prostej przyczyny słuchając ostatnio audycji Wojciecha Cejrowskiego poznałem meksykańską szkołę uczenia gry na gitarze. Początkującemu daje się 1 strunę zazwyczaj tą o dolnym brzmieniu + gitarę na której jest ona zamontowana. Gdy już on opanuje 1 strunę dostaje kolejną i tak aż zostanie mistrzem danej gitary. Dlatego sam poprzez ten dziennik chce zadbać o swoje podstawy i wraz z nim pokonywać swoje wady (najlepiej bym im wpie**olił, ale ze jestem rudy to i walkę z samym sobą przegram) i jeśli ktoś chce może to robić razem ze mną.


Dodatkowo jeśli będzie chęć to mogę pod koniec miesiąca wrzucać efekty mojej pracy co wy na to ?Smile
I czy zgadzacie się z moim podejściem umacniania podstaw po to by piąć się do góry w szczeblach zarabiania ?


A i jakiś kawałek do pracy by się przydał (nie pizzy @[na 5tyk])





RE: Prosto w koło dziennie - KenkyushaKamil - 11-01-2017 14:40

Siemaneczko tak wiem wczoraj nie napisałem posta itd. Ech... wychodzi powoli słomiany zapał, ale trzeba się starać, a na pewno się go przełamie w końcu Smile

Zadania na dziś
- nadrobić zaległości :V bo trochę tego już jest, a mam wolny dzień dzisiaj to jak znalazł Smile