Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik by ktostujest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik by ktostujest (/Temat-Dziennik-by-ktostujest-142080)



Dziennik by ktostujest - ktostujest - 25-12-2016 15:14

Witam.

Parę słów o sobie:

Mieszkam na Lubelszczyźnie, studiuje na pierwszym roku politechniki lubelskiej kierunek elektrotechnika, Do tego pracuje przy produkcji urządzeń teleinformatycznych, Jakimś cudem udało mi się pogodzić tak studia i prace że cały weekend mam wolny.Moim celem jest dojście do zarobków które pozwolą spokojnie przerzyć studia.Do powrotu(Zarobiłem 4 cyfrową sumke w tamtym rokuBig Grin ) skłoniły mnie dwa dzienniki które czytałem z wielkim zaciekawieniem. Pierszy należy do Jamnika (tak, motywują mnie liczby) a drugi Mecenasa( było w nim zawarte wiele ciekawych porad). Jeśli przypadkiem traficie na mój dziennik to gratuluje wam dobrze wykonanej pracy i oczywiście zarobków.

Działania, cele,

Narazie aż tak na zyskach mi nie zależy, tak jak pisałem pracuje i mój budżet ma się przyzwoicie , zyski więc będą tylko nagrodą za wykonana prace.


Za cele postawie sobie głównie poszerzenie wiedzy na temat :
programowania w:
1)Html'u
2)CSS
3)JS(moja wiedza jest minimalna więc uznaje że zaczynam od 0)
4)PHP(moja wiedza jest minimalna więc uznaje że zaczynam od 0)
5)C++
Pozycjonowanie:
Czyli oczywiście SEO;

Do tego chce ogarnąć działanie app facebook.

Cele zapleczowe:
Rozbujanie fp 32k like żeby odzyskał własną chwałe + utworzenie kilku innych i doprowadzenie ich do stopnia w który były by do czegoś użyteczne.

Dalej się okaże.

Dziennik nie będzie aktualizowany co dziennie, jak wiecie teraz na studiach zbliża się sesja/zaliczenia co trochę zmniejszy ilość mojego czasu.

Utworzyłem go w celu prowadzenia spisu tego co się nauczyłem przez określony czas i zebym mógł za rok zajrzeć na pierwsze strony tego dziennika i powiedzieć sobie ,, kiedyś nie miałeś o tym pojęcia a teraz wiesz o tym wszystko" Co będzie zapewne dawało mi motywacje do stawiania celów:



Wstawka na dzisiaj:

Nie jest to nic co zrobie z was milionerów jednak dużo osób ma z tym problemy Jak pokonać Lenistwo


Bardzo lubię ten vlog więc co pewien czas napewno będę robił wstawki z nim + oczywiście inne typowe dla earnera Smile


Jeśli ktoś ma dla mnie jakieś wskazówki odnośnie zarabiania na internecie lub czegoś co opisuje w swoim dzienniku to niech się nie krępuje i pisze, jestem za wymianą doświadczenia bo w końcu najlepiej uczyć się na błędach, ale nie koniecznie ze swoich.


RE: Dziennik by ktostujest - GelO - 25-12-2016 22:49

O widzę kolega z tej samej uczelni i w dodatku kierunku! Smile
Na czym dokładnie masz zamiar zarabiać? Sub?


RE: Dziennik by ktostujest - ktostujest - 25-12-2016 22:52

(25-12-2016 22:49)GelO napisał(a):  O widzę kolega z tej samej uczelni i w dodatku kierunku! Smile
Na czym dokładnie masz zamiar zarabiać? Sub?

Wszystko wyjdzie w praniu , ale na tą chwile obstawiam suby albo CPAgrip + cos pod PPI(jednak tu lepiej wychodzi zagraniczny rynek )


RE: Dziennik by ktostujest - Captain - 26-12-2016 07:39

Powodzenia Wink


RE: Dziennik by ktostujest - ktostujest - 26-12-2016 18:49

Co zrobiłem do tej pory??

Zrealizowane cele :
1)Przeczytałem 2 poradniki na temat SEO.
2)Znalazłem nisze na której będę sie uczył optymalizacji oraz zakupiłem domenę.
3)Podpiołem wordpressa i domene pod hosting.


RE: Dziennik by ktostujest - ktostujest - 31-12-2016 17:37

Czas na noworoczne podsumowanie:

Co zrobiłem
Przez ostatnie dni udało mi się złapać kontakt z paroma bardzo kompetentnymi osobami, nie ukrywam że liczę trochę na pomoc z ich strony chociaż by w rozwiązywaniu problemów osoby zielonej w SeO.
-Po za tym , poświęciłem około 20-25h na szukanie kolejnych poradników na temat optymalizacji, szukam wszędzie gdzie się da, google nie gryzie, forum PiO i oczywiście zarabiam.
-Zacząłem tworzenie pierwszej strony z trochę trudną niszą, jednak uważam że lepiej zacząc od czegoś trudniejszego to potem łatwiej bedzie proste frazy pozycjonować
-Zleciłem napisanie tekstów SeO do Copywritingu,
-Tworze konta facebook'u a żeby nabywały stażu, napewno na tym nie strace

cel: 100 kont/zrobione: 27


Czym sie teraz zajmuje ?
Ogarniam jak działają i co robią dane wtyczki na WP ponieważ trochę bez sensu instalować coś i nie wiedzieć po co to się robi.

No i cel noworoczny:
Datą umowną w którym mam zamiar go osiągnąć będzie zakończenie drugiego semestru czyli około połowy czerwca , chyba jakoś tak Big Grin

Cel 70 złotych dziennie czyli minimum 2100 zł miesięcznie.


Pozdrawiam wszystkich czytających Smile
Hucznego Nowe Roku Smile


RE: Dziennik by ktostujest - NeedDolar - 01-01-2017 16:19

Ciekawy dziennik, będę obserwował. Powodzenia Wink


RE: Dziennik by ktostujest - MrocznyKILL - 01-01-2017 17:03

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile