Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adfly problem z linkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adfly problem z linkami (/Temat-Adfly-problem-z-linkami-142057)



Adfly problem z linkami - zarabiam24 - 24-12-2016 17:12

Witam, jeżeli piszę w złym dziale to przepraszam. Moge pytanie brzmi: gdzie na adf.ly mogę zobaczyć swoje skrócone linki i ilość wejść? Skróciłem parę linków, dałem je w odpowiednie miejsca ale niestety nigdzie nie widzę wyświetleń a tym bardziej listy skróconych linków (2 lata temu była taka lista, przez ten czas nie korzystałem z adf.ly).


RE: Adfly problem z linkami - DonWestbam - 24-12-2016 17:19

No jak masz statystyke wejsc to ponizej powinna byc lista linkow oraz wejsc w nie. Przynajmniej u mnie tqk normalnie jest. Aby napewno sie zalogowales ;D?


RE: Adfly problem z linkami - kozaq21 - 25-12-2016 14:52

(24-12-2016 17:12)zarabiam24 napisał(a):  Witam, jeżeli piszę w złym dziale to przepraszam. Moge pytanie brzmi: gdzie na adf.ly mogę zobaczyć swoje skrócone linki i ilość wejść? Skróciłem parę linków, dałem je w odpowiednie miejsca ale niestety nigdzie nie widzę wyświetleń a tym bardziej listy skróconych linków (2 lata temu była taka lista, przez ten czas nie korzystałem z adf.ly).
najlepiej to widac w wersji mobilnej na androida jest dokladnie pokazany link i statystyka co do danego linku


RE: Adfly problem z linkami - zarabiam24 - 25-12-2016 16:00

[Obrazek: U6FrCj.jpg]

No i gdzie te moje linki?


RE: Adfly problem z linkami - mysc - 25-12-2016 22:25

W prawym górnym rogu przełącz konto na typ "publisher" i linki się pojawią Smile


RE: Adfly problem z linkami - zarabiam24 - 27-12-2016 15:22

Dzięki wielkie Huh

Teraz mam pytanie trochę na inny temat: Czy po wypłacie środków na Paypal automatycznie się przewalutowywuje na złotówki?


RE: Adfly problem z linkami - MilanFan - 27-12-2016 15:26

Ja zawsze dostawałem w $. Automatyczne przewalutowanie chyba musiałbyś ustawić w opcjach. Jeśli nic nie zmieniałeś, utworzy Ci się saldo w walucie USD.


RE: Adfly problem z linkami - zarabiam24 - 27-12-2016 20:25

W takim razie jak ustawić to automatyczne przewalutowywanie? Po 1 moje konto bankowe obsługuje tylko złotówkę po 2 jestem osobą niepełnoletnią a więc nie dam rady tego samodzielnie przewalutować np. w kantorku.


RE: Adfly problem z linkami - maniek19 - 03-01-2017 21:13

1. Skoro jesteś niepełnoletni, nie powinieneś wcale mieć konta PayPal (czyt. regulamin pp)
2. Pieniądze, które wplywaja na nasze konto PayPal w innej walucie niż PLN (jeśli na taką ustawimy jako domyślną), są automatycznie przeliczane na PLN uwzględniając tym samym koszty przewalutowania.