Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie (/Temat-Dziennik-Alberta-Kasa-na-Ferie-142032)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 10-01-2017 21:47

[Obrazek: Hd111uA.png]


[Obrazek: hx2VssM.png]


Wow! To mi się podoba Big Grin Czemu nie ma tak codziennie :'( Mam problem ze stroną wyskakuje duże błędów coś typu "header", więc za dużo nie miałem za dużo do zrobienia. Przyszedł x-box ( jak ktoś chce kupić to pisać PW )


[Obrazek: bZEmG0d.jpg]

Patrzcie jaki piękny :O


[Obrazek: udh35GT.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 11-01-2017 21:51

[Obrazek: PF9HIDy.png]

[Obrazek: JJ3E7bG.png]

No okej zawsze te pare groszy jest Big Grin Dziś zająłem się zmienianiem contentu na głównej niszy. Musiałem zrobić obrazki pod theme odpowiednie wymiary itd. Kolejną rzeczą jaką zrobiłem to ustawienie około 50 linków do programu na MyLead! Trochę czasu to wszystko zajęło, ta grafika i w ogóle, ale w sumie to tyle na dziś. A z drugą stroną nadal mam problem wyskakuje coś takiego: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/themes/mojetheme/functions.php:2) in /wp-includes/option.php on line 829. A w tych pliku mam tak:

od 824 do 834

} elseif ( isset( $menu_item->taxonomy ) ) {
$menu_item->ID = $menu_item->term_id;
$menu_item->db_id = 0;
$menu_item->menu_item_parent = 0;
$menu_item->object_id = (int) $menu_item->term_id;
$menu_item->post_parent = (int) $menu_item->parent;
$menu_item->type = 'taxonomy';

$object = get_taxonomy( $menu_item->taxonomy );
$menu_item->object = $object->name;
$menu_item->type_label = $object->labels->singular_name;


pomoże ktoś?


[Obrazek: 3rWSgvL.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 12-01-2017 21:51

[Obrazek: 4Biwe7z.png]


[Obrazek: pAXtBFc.png]

Dzisiaj postanowiłem, że zrobię wszytko, aby naprawić błędy na mojej stronie. Grzebałem trochę w internecie i znalazłem jakieś poradniki po angielski c o trzeba zrobić, żeby naprawić błąd w "headerze", okazało się, musiałem pobrać uszkodzony plik z FTP, dać go do N++ i zmienić na UTF-8 bez bom. Wgrać go na serwer i wszystko powinno działać. Tak też się stało co mnie cieszy. Co do wpisów na stronie to bardzo dobrze, bo pod tagiem, który post był pozycjonowany ( nie główny tag ) moja strona ma 2 miejsce! A powiem, że jest tego od ch**a w google. Bardzo mnie to cieszy bo wpis z 200 do 600 wyświetleń urósł w ciągu tak naprawdę 3 dni ( bo ostatnio strona nie działała ). Co do głównej niszy zrobiłem reklamy, aby dać je na swoją stronę i może kiedyś do google!


[Obrazek: 7q0H7dJ.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 15-01-2017 22:32

[Obrazek: 8reyUVt.png]


[Obrazek: 6YTv09K.png]

W końcu zebrałem się na to, żeby napisać post. Powiem tyle. Nie mam nastroju, mam 38,5 st gorączki i ledwo żyję, więc przepraszam, ale nie będę się rozpisywał teraz i posty będą co 2-4 dni

[Obrazek: ucQm8Du.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 19-01-2017 18:48

[Obrazek: CQed04N.png]


[Obrazek: lkdhUdj.png]

No bardzo ładnie! Udało się sprzedać x boxa i przy tym wpadło kilkanaście leadów! Nice! Jutro jadę więc następny post będzie dopiero za kilka dni ( chyba, że uda mi się skombinować laptopa ). Już mało brakuje do celu! iPhone czeka w sklepie! Gorączka minęła, kaszel i katar został Big Grin

[Obrazek: 6iSrWm1.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - gift256 - 20-01-2017 02:10

Brawo Smile Ten film z jednej niszy, nie dawał bym na główny kanał Smile