Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie (/Temat-Dziennik-Alberta-Kasa-na-Ferie-142032)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 04-01-2017 21:38

[Obrazek: d4GzQrc.png]



[Obrazek: LZmR6O1.png]

Dziś wpadło tylko to 22 zł. Próbowałem zainstalować wtyczkę, aby przyspieszyć moją stronę i nagle cała strona się wywaliła. Gdy wchodzę na nią jako zalogowany na wordpressie storna śmiga, ale jak się wyloguję pobiera się jakiś plik. Nikt nie może na nią wejść, próbowałem coś z tym zrobić, ale nie mam pojęcia co mam dalej zrobić. Może wie ktoś jak to naprawić. Wtyczka nazywała się Autoptimize, służy ona do scalenia plików HTML, CSS i JS na stornie. Możliwe, że coś źle zrobiłem i strona się posypała. A o BackUpie zwyczajnie zapomniałem zrobić. Więc jeśli nikt nie pomoże to jutro zabieram się do robienia tej strony od 0.


[Obrazek: qeMrbU8.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - kookee - 04-01-2017 21:50

Napisz do hostingu i poroś o backupa. Miałem ostatnio problem i nie było kłopotu z przywróceniem strony Smile


Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 05-01-2017 14:41

(04-01-2017 21:50)kookee napisał(a):  Napisz do hostingu i poroś o backupa. Miałem ostatnio problem i nie było kłopotu z przywróceniem strony Smile

Problem rozwiązałem inaczej Wink znasz jakaś wtyczkę dobra do backupa wordpressa? Taka co mozna przywrócić pózniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 07-01-2017 14:12

[Obrazek: vwQDRf1.png]



[Obrazek: Tbw6wIt.png]





Dawno nie było posta, ponieważ nie miałem kiedy go napisać, czasu jakoś brakowało. Ostatnio pisałem, że mam błąd na stronie i nie działa. Po przeanalizowaniu sytuacji, czyli cały dzień z vocusem stwierdziliśmy, że to jest wina ostatnio zainstalowanej wtyczki. Okazało się, że WP Super Cache źle się skonfigurował i wywalał ten błąd. Odinstalowałem wtyczkę i zainstalowałem ponownie, poczytałem jak lepiej skonfigurować i zostałem na opcji "Use PHP to serve cache files. (Recommended)". Wcześniej miałem "Use mod_rewrite to serve cache files.", która jest podobno szybsza jak mówi WP Super Cache "Mod_rewrite is fastest, PHP is almost as fast and easier to get working, while legacy caching is slower again, but more flexible and also easy to get working. New users should use PHP caching.", ale jest ciężka do skonfigurowania i nie zawsze działa. Teraz działa wszytko okej, tylko mam jeden problem mam takie coś ( zdjęcie niżej ) zaloguj na stronie, wie ktoś jak to naprawić? Wyskakuje to nie tylko na moim komputerze.


[Obrazek: uX2PYdS.png]



[Obrazek: jvug3pp.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - dzemba - 07-01-2017 22:08

Podejrzyj klasę lub Id tego elementu i w głównym pliku stylu daj

#id lub .class {
display: none;
}

a jak to zmieni układ na stronie to możesz,

#id lub .class {
visibility: hidden;
}

a jeżeli ukrycie stylami ci przeszkadza, zawsze możesz edytować pliki PHP szablonu.


Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 08-01-2017 08:57

Wydaje ni ze ze PHP będzie lepsze, ale sprawdzę CSS tez ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - Miedziany - 08-01-2017 12:15

Ja również czytam Twój dziennik Wink Troche tego celu Ci zostało jeszcze więc musisz ostro działać! Powodzenia! Huh


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 08-01-2017 19:13

[Obrazek: 2GWgGcD.png]


[Obrazek: X4HnMGt.png]


Widzę, że jedna z moich nisz pnie się w górę co widać po statystykach:

[Obrazek: 93HmKQq.png]

Nie powiem jestem zadowolony z tych wyników. Planuje zabrać się za filmy. Znajdę tu jakiegoś czytelnika, który pomoże mi na początku. Może da ktoś kilka wskazówek. Dodam, że jestem w MyLead i nie zamierzam zmienić serwisu Big Grin. Program, stawki, gdzie promować itd..



[Obrazek: MvSlTci.png]

Jak widać na powyższym obrazku zmniejszyła się liczba % oraz zwiększył się cel z 3500 zł do 4500 zł. Dlaczego? Ponieważ po przeanalizowaniu rynku i opinii innych stwierdziłem, że iPhone 7 będzie za mały, więc zmieniłem na 7+. Oraz dziennik wydłużam do 23 marca. Może przez ten czas nauczę się pisać dłuższe Big Grin. Mówię z góry, że nie codziennie będą posty, ale będę to nadrabiał w kolejnych dniach.



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 09-01-2017 21:31

[Obrazek: CV7eLG6.png]


[Obrazek: FqfML0s.png]


[Obrazek: PmK4dYY.png]


Dobra nie mogę tego dłużej trzymać ( Wybacz Wojo ). Jak pewnie wiecie MyLead organizował konkurs świąteczny, w którym główną nagrodą był x-box One S. Stwierdziłem, że spróbuję swoich sił. Znalazłem kilka pomysłów i wykorzystałem jeden, może dwa, a może więcej ( nie powiem ). Nie będę też mówił, które prace były moje, tak będzie lepiej. Po długim oczekiwaniu na wyniki okazało się, że pierwsze miejsce zajął:

[Obrazek: boXbt6d.png]


Tak jest! Udało się sam w to nie wierzę! Stwierdziłem, że sprzedam tego x-boxa, bo mam już jednego ( jak ktoś jest zainteresowany pisać pw ).


Tak prezentuje się sprzęt


[Obrazek: HCgNbG6.jpg]

[Obrazek: xiNLFxH.jpg]



[Obrazek: jb8xSyj.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - badylek - 10-01-2017 16:38

Gratulacje Smile