Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie (/Temat-Dziennik-Alberta-Kasa-na-Ferie-142032)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 23-12-2016 21:41

[Obrazek: iXaek6s.png]



Witam Serdecznie w moich skromnych progach!

O mnie!


Mam na imię Albert. Mieszkam w Łodzi. Mój cel to 3500 zł na nowy telefon, ponieważ mój stary ma już 4 lata i ledwo się trzyma. Telefon potrzebuję do ferii w moim województwie, czyli od 15 stycznia 2017 roku.

"Czasami trzeba zrobić jeden krok do tyłu, aby zrobić dwa kroki do przodu"



[Obrazek: 6iSrWm1.png]


Jak napisałem wyżej moim celem jest nowy telefon. Do czego on będzie służył? Między innymi szkoła i jakaś lekka "praca". W planach mam zakup iPhone 7. Dlaczego? Po pierwsze, mój poprzedni telefon to był iPhone 4s i mi się spodobał. Po drugie, nie lubię androida. Inni mogą powiedzieć, że to lepsze niż iOS, ale wydaje mi się, że ludzie, którzy mają iPhone'a nie chcą go zmienić na androida.


#edit

Jak widać na powyższym obrazku zmniejszyła się liczba % oraz zwiększył się cel z 3500 zł do 4500 zł. Dlaczego? Ponieważ po przeanalizowaniu rynku i opinii innych stwierdziłem, że iPhone 7 będzie za mały, więc zmieniłem na 7+. Oraz dziennik wydłużam do 23 marca. Może przez ten czas nauczę się pisać dłuższe Big Grin. Mówię z góry, że nie codziennie będą posty, ale będę to nadrabiał w kolejnych dniach.



[Obrazek: cKFwqhZ.png]

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3


Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

Dzień 7


Dzień 8


Dzień 9


Dzień 10



Dzień 11 i 12


Dzień 13


Dzień 14 i 15

Dzień 16 i 17

Dzień 18

Dzień 19

Dzień 20


Dzień 21

Dzień 22,23,24


Dzień 25,26,27,28



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 23-12-2016 23:11

[Obrazek: 1HsHxxR.png]


[Obrazek: YYp8USI.png]
Pierwszy dzień bez sukcesu. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej. Zająłem się też restockiem na zarabiam.com

[Obrazek: saKrdWS.png]


1. Zbudowałem stronę pod nową niszę
2. Odebrałem koszulkę na Restocku Big Grin

I w sumie to tyle bo jestem chory i ledwo żyję :C



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - badylek - 23-12-2016 23:33

Hej Smile powodzenia w celu, oraz bede obserwował Wink
Też jestem z Łodzi jak bys był chętny na jakaś współpracę to jestem otwarty na propozycje Smile pozdrawiam


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - radmatuszewski - 24-12-2016 16:53

Powodzenia, jestem z okolic Łodzi tak że piona!


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 25-12-2016 00:01

[Obrazek: rc8iwiR.png]

[Obrazek: 5cXpQe4.png]



[Obrazek: saKrdWS.png]


1. Dodałem content na stronie
2. Kupiłem domenę
3. Podpromowałem domenę dzięki mojej drugiej niszy
4. Zacząłem promowanie strony



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 26-12-2016 00:08

[Obrazek: hOGgIEM.png]


[Obrazek: 9uJDXpN.png]



[Obrazek: saKrdWS.png]

1. Zacząłem promować inną niszę, która może wypali, ale jak już to na chwilę

Więcej nic, bo byłem u rodziny Big Grin


[Obrazek: F8Imp4H.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - Laiser - 26-12-2016 10:35

Kurde gratuluję dniówek, zapraszam do mojego dziennika.. moze cos doradzisz Big Grin


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - albercig - 26-12-2016 19:41

[Obrazek: 6K9OwCj.png]


[Obrazek: ZPES7WJ.png]


Dziś nie jest tak dobrze jak w poprzednich dniach, ale całe życie nie może być pięknie. Oby jutro był przynajmniej jeden lead. Dlaczego takie progi? Moja główna nisza nie ma zbyt dużych zarobków w dniach wolnych, dlatego nastawiam się nad tak niską stawkę.


[Obrazek: saKrdWS.png]

Dziś znów spędziłem cały dzień z rodziną, ale zrobiłem kilka rzeczy. Po pierwsze, zająłem się "chwilówką", czyli niszą na kilka dni z której wpadł dziś 1 lead za 12zł. Po drugie, na drugiej niszy nie mogłem promować, ponieważ az.pl nie zatwierdziło mi nadal DNS, co mnie dziwi, ale może dlatego, że święta. Jak nie zrobią tego jutro to do nich napiszę.

[Obrazek: YB0A9to.png]



RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - karbow - 27-12-2016 10:07

No ładnie idzie.Oby bylo wiecej.
A te 3,5K spokojnie Ci pyknie!


RE: Dziennik Alberta - Kasa na Ferie - Macieqx - 27-12-2016 10:17

Też miałem problem z az, ale szybko zareagowali na mejla, także śmiało pisz Wink
Powodzenia!