Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS (/Temat-Najlepszy-serwis-SUB-PREMIUM-SMS-142030)

Strony: 1 2


RE: Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS - AnnaKa - 06-01-2017 20:34

Zapraszam do nas na Lead.Network znajdziesz tam, bardzo fajnie rozbudowany Video Locker z możliwością ustalenia co widz ogląda po wysłaniu sms, możesz samemu zarejestrować własną usługę co bardzo fajnie przekłada się na konwersję danej niszy bądź strony, jeżeli będziesz potrzebował masz również Content Locker który daje praktycznie nieograniczone możliwości wykorzystania go na własnej stronie. Zapewniamy również bardzo szybki support i pomoc w realizacji projektów. Jeżeli masz jakieś pytania śmiało pisz do mnie, chętnie pomogę.


RE: Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS - GR4N0N - 08-01-2017 20:48

Jak dla mnie pierwsze miejsce to FIRESUB.
Chłopaki robią robotę, pomogę ze wszystkim, nakierują ogólnie pełna profeska.
Leady nie znikają.
Eforsa pod względem zarobku, leady po 11,50 -> 5x odnowien w tygodniu, 2x po 7.50
Dobra sprawa.


RE: Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS - kbermes - 11-01-2017 19:14

Na początku zarabiałem na easysub, potem był Fires, ale te serwisy się posypały i na dłuższy czas zostałem przy Firesub Smile


RE: Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS - Deoes - 11-01-2017 22:06

Dla mnie LeadNow
Tworzenie dynamicznych linków poprzez edycje adresu url, konwersja jest na wysokim poziomie, czego chcieć więcej Smile


RE: Najlepszy serwis SUB/PREMIUM SMS - Czaq - 11-01-2017 22:37

Cześć! Szczerze mówiąc to w głównej mierze @[treepay.pl] od siebie polece. I moge to potwierdzic nie jako osoba z supportu lecz jako zarabiajacy tam użytkownik.
Płatności 4x, ponad 50 programow, 4 rodzaje pustych ofert, mega system poleconych, pomoc kazdego z supportu, wlasne prefiksy nie mówiąc już o konkursach typu jednoreki bandyta itd Wink

Sprawdźcie sami i zaufajcie Wink