Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! (/Temat-ANKIETA-Badz-jak-kapitan-statku-i-zgarnij-nagrody-142024)

Strony: 1 2


[ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - FireMedia - 23-12-2016 16:01

Witajcie!

Konkurs został zakończony, zgłoszenia napłynęły. Czas na wyłonienie zwycięzców! Wyłonicie ich oczywiście WY!
Zasady są proste, głosujecie na dziennik, który najbardziej się Wam podoba, im więcej głosów tym wyższe miejsce w konkursie.
Można głosować na własny dziennik.
Głosować mogą osoby zarejestrowane przed 20.12.2016 oraz posiadające minimum 10 postów

Dzienniki będą przedstawione według kolejności zgłoszeń:

1. Codzienne zmagania Wojtusia - etokox
2. Zbieramy na nowego Laptopa MSISmile + konkurs Smile - demek1987
3. Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow
4. ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik (Stanisławy)
5. Przetak16 - SUB-SMS + Porady! - przetak16
6. Cel: +2k PLN miesięcznie! - Miedziany
7. Dziennik Lombardiera Eugeniusza - Cel 200zł/miesięcznie - Viva
8. Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas
9. Zarabia 24373 zł dziennie nie wychodząc z domu - Mikey
10. 1000zł w 30 dni (firesub) / - 5kg w 30 dni!(STREET WORKOUT)) - Xers
11. Pracodawcy go nienawidzą,Zarabia bez wychodzenia z domu sprawdź jak ! - WillBarn
12. Od lenia do biznesmena! - Cwany
13. Dziennik Pracy Knurra Smile Od Tico do BMW X6 - knurr
14. Dziennik Pracy - RikiPawel - storm
15. Dziennik pracy. W drodze po pendrive'a i... - DzejkobPL
16. Dziennik pracy - TadeuszeInternetu
17. Dziennik pokładowy! - DawidXT



Specjalnie na święta kodzik! 8.00 na 170h!
FIRESWIETA



RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - Tadeusze - 23-12-2016 17:36

Powodzenia Jerk


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - demek1987 - 23-12-2016 19:07

Glosowac na mnie prezenty przewidzianeSmile


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - Cwany - 23-12-2016 19:59

Zapraszam lenii do głosowania dla mnie, jak znajdą sie tutaj jakieś patentowane lenie to serdecznie zapraszam Big Grin
Istnieją też opcje zapłaty, wszystko do ugadania na PW ziomeczki Wink Wink




(PS. Tylko tak, żeby Kiljan nie widział. Jak ktoś na mnie zagłosuje to podeśle mu zdjęcie Damiana Wink )



RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - brak - 24-12-2016 09:56

Zagłosowane.


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - Rommel - 24-12-2016 19:15

Mój głos na Mecenasa- należy Ci się jak psu buda tylko nie trać zapału i licze że będziesz nadal będziesz tak pomocny jak w czasie trwania konkursuTongue


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - DonWestbam - 25-12-2016 13:07

Jest kilka naprawde dobrych dziennikow! Kazdemu naleza sie brawa za sama wytrwalosc w pisaniu swoich poczynan, ja glos oddalem Mecenasowi ale gratuluje i zycze powodzenia w zarobkach wszystkim!


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - demek1987 - 26-12-2016 16:23

I nikt na mnie nie glosujeSad


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - Mecenas - 27-12-2016 12:06

Dzięki za wszystkie miłe słowa i głosySmile


RE: [ANKIETA] Bądź jak kapitan statku i zgarnij nagrody! - marcel_kk - 31-12-2016 08:52

DzejkobPL - głos oddany