Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona nie przyjmuje szablonów typu onepage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona nie przyjmuje szablonów typu onepage (/Temat-Strona-nie-przyjmuje-szablonow-typu-onepage-142007)



Strona nie przyjmuje szablonów typu onepage - pshemek1 - 23-12-2016 11:20

Witam, mam problem natury technicznej. Otóż chciałem zmienić na blogu w WP po dłuższym czasie szablon na OnePage.
Zainteresował mnie Emmet Lite ale zauważyłem, że strona nie ładuje modułów features itp. Znalazłem przyczynę w animacji, jak ją wyłączamy to wyświetla się moduł. Ale np nie wyświetla wbudowanych w motyw sekcji testimonials itp. Stwierdziłem, że może to wina szablonu, ale każdy inny one page nie chce wyświetlić modułów, nawet jak wyłączymy animację. Tryb debug nie wykazał błędów.

Aktualnie próbowałem szczęścia w motywie Customizr, ale poza sliderem i opcji stron wyróżnionych z zakładki strony głównej nic innego nie wyświetla tak na podglądzie, jak i po zapisaniu i przejściu do strony.
Co to może być? Zabiłem stronę?

Edit: Uprzedzając pytania. Strona główna skonfigurowana pod dany szablon wg instrukcji


Strona nie przyjmuje szablonów typu onepage - Hybrid1990 - 27-02-2021 17:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.