Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 domeny - prośba o wycenę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 3 domeny - prośba o wycenę (/Temat-3-domeny-prosba-o-wycene-141990)



3 domeny - prośba o wycenę - pshemek1 - 22-12-2016 20:24

Witam. Mam domeny w home.pl ważne do listopada-grudnia 2017 roku. Może ktoś wycenić mniej więcej ile mogą być warte? Nic z nimi nie robię, a miały działać pod sub-sms.

1. football-24.pl
2. surveycentre.pl
3. kswonline.pl

Z góry dzięki Smile


RE: 3 domeny - prośba o wycenę - Makabrycy - 22-12-2016 22:18

najbardziej wartosciowa wydeje se być ta od ksw ale ostanimi czasy polsatposzedł na wojne ze streamerami i dzisja jakiegos kolesa zgarneli za striming ksw 37 beknie za to ok 1200000 i jakies zawiasy Smile


RE: 3 domeny - prośba o wycenę - Buka11 - 22-12-2016 22:46

Żadna z tych domen nie ma większej wartości niż cena ich kupna w hostingowni Wink


RE: 3 domeny - prośba o wycenę - Bojan245 - 22-12-2016 22:54

Dane sa tylko do tej domeny.

[Obrazek: 380811]


RE: 3 domeny - prośba o wycenę - pshemek1 - 23-12-2016 01:20

To widzę że wystawić je muszę po 1 zł i zobaczymy czy ktoś się zainteresuje. Dzięki za info.
Bojan245 na ile pewna jest taka iinformacja?


RE: 3 domeny - prośba o wycenę - P1T3K - 23-12-2016 18:03

Z KSW uważaj, tak jak mówi kolega z góry. Ten z fb ma przesrane teraz, a polsat :/ uważa, że te 200k by wykupiło abonament :/
Nawet nie zostali Sex a spinają dupska jakby coś stracili. A sami dali dupy na transmisji - nie działało chyba godzinę, to co się prują, że inni szukali streamu? Szkoda, że polsatu nie ma na zarabiam, ciekaw jestem odpowiedzi.


RE: 3 domeny - prośba o wycenę - pshemek1 - 24-12-2016 00:52

No po tych akcjach z KSW nie chcę mieć problemów, ale domenka też może być np pod filmy itp Smile albo kabarety, jak kto sobie skrót ksw rozwinie Smile A tak wogóle odpuściłem sub-sms na rzecz hyip pp i innych dlatego mi nie są potrzebne.


3 domeny - prośba o wycenę - Majka - 18-10-2017 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.