Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zielony w SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zielony w SEO (/Temat-Zielony-w-SEO-141952)



Zielony w SEO - notentego - 22-12-2016 03:14

[Obrazek: Gu4SeQG.png]

Bez zbędnego rozpisywania się, wracam do subów odchodząc przy okazji od głupiego i przynoszącego marne zarobki (przy dużym nakładzie pracy) spamie na facebook'u.

CEL: Do końca stycznia zarobić 1000zł

Co udało mi się zrobić przez ostatnie 2 dni: Wykupiłem hosting pod 2 strony www, założyłem konto na nazwa.pl i zarejestrowałem 2 nowe domeny które od razu podpiąłem pod hosting. Wgrałem z automatu proserwerów silnik wordpress na obydwu stronach, zajęło mi to aż 2 dni bo mój internet poleciał w ch Lol a jutro zabieram się za wtyczki i powoli do topki w GOOGLE. Huh


RE: Zielony w SEO - RemoverPL - 22-12-2016 11:51

Powodzonka, będę obserwował Smile


RE: Zielony w SEO - notentego - 22-12-2016 18:16

[Obrazek: 6TzIdtq.png]

Plany na dzisiaj: Zainstalować i skonfigurować wtyczki do WP, założyć social media.

Później zaktualizuję co udało mi się dzisiaj zrobić ze szczegółami. Kieruję się poradnikiem vasakiego jakby ktoś był ciekawski Huh

Aktualizacja

Dzisiaj jednak same wtyczki wgrane i skonfigurowane


RE: Zielony w SEO - mahuzz - 22-12-2016 18:28

Trzymam kciuki! Wink


RE: Zielony w SEO - paweuq - 22-12-2016 19:42

Z doświadczenia wiem, że na początku lepiej zająć się jedna stroną a potem gdy już będziesz wiedział co z czym się je, zakładaj następne. Kiedyś coś takiego vasaki powiedział. Wytrwałości


RE: Zielony w SEO - Mailowiec - 22-12-2016 20:07

Powodzenia, kolejny Janusz z Wordpresem Jerk


Zielony w SEO - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Zielony w SEO - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.