Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Broker co kulki nie leci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Broker co kulki nie leci (/Temat-Broker-co-kulki-nie-leci-141938)



Broker co kulki nie leci - entero82 - 21-12-2016 22:47

Witam,

Szukam zaufanego broka do opcji.
Zalezy mi na niskim depo, niskimi stawkami opcjii i elastycznoscia czasu trwania. Rozwazam wybor IQ Options ale rozne. Czy polecacie IQ badz moze jakiegos innego broka?


RE: Broker co kulki nie leci - patryx6 - 14-01-2017 19:17

IQ ma najniższe stawki, najniższy depozyt i jest możliwość wpłaty przez "przelewy24", ale zaznaczam, że tego typu wpłaty nie testowałem u tego brokera, więc nie wiem jak działa, ale pewnie tak jak wszędzie, czyli dobrze Wink


RE: Broker co kulki nie leci - Polak123 - 14-01-2017 19:39

Zapraszam do tematu: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu.

Highlow ma minimalny depozyt 50$ i z automatu dostajesz 50$ cashbacku od nich który wystarczy raz obrócić i możesz wypłacić. Wypłaty i wpłaty z neteller są natychmiastowe. minimum do wypłaty to 10$.

Broker regulowany w Australii, jeden z lepszych.


RE: Broker co kulki nie leci - kusmider - 15-01-2017 00:00

Również polecałbym Highlow - jednakże do powyższego opisu wkradł się błąd. Minimum do wypłaty wynosi $50.