Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500 zł w kilka godzin, możliwe i sprawdzone. :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 500 zł w kilka godzin, możliwe i sprawdzone. :) (/Temat-500-zl-w-kilka-godzin-mozliwe-i-sprawdzone-141926)



500 zł w kilka godzin, możliwe i sprawdzone. :) - adrian018 - 21-12-2016 18:08

Witajcie, z powodu iż ostatnimi czasy interesuję się Programami Partnerskimi i przez kilka już przeszedłem, z czego z dwóch wypłaciłem już łącznie około 3000zł ( + ok 2000zł obecnie jeszcze wisi w rozliczeniach i dostanę je w styczniu ).
Większość ofert robiłem na siebie, żeby sprawdzić i wiedzieć jak to działa i czy akceptują wnioski i wypłacają.
Chcę napisać poradnik - Jak zarobić pierwsze kilka stówek w internecie bez inwestycji i polecania.


Pytanie do was:
Jakie oferty wykonasz najprędzej by zarobić jednorazowo 300-1000zł bez polecania i inwestycji własnych pieniędzy?

1. Czas pracy to zaledwie kilka godzin, telefony można odbębnić jednego dnia i zgąrnąć ok 300zł - wypełniasz wniosek, dzwonią to odbierasz, potwierdzasz zainteresowanie, słuchasz gadki przez 1-2minuty, potem rezygnujesz i tyle warunek spełniony - płacą za rozmowę i potwierdzenie zainteresowania
, nie za dokonanie transakcji! Smile

2. Kolejną ofertą jest założenie około 5-8 darmowych kont bankowych z własnych linków, za 1 konto jest prowizja 50-150zł ( większość kont jest w przedziale 80-120zł ) - na takich kontach możemy zarobić ok 500-700zł zakładając je na samego siebie, karty zastrzegamy a prowadzenie konta w danych bankach jest za 0zł, po 2 miesiącach można zamknąć konta, jeśli ich nie chcemy.

3. Ostatnią ofertą jest skorzystanie z tzw 'chwilówek' - pożyczek pozabankowych.
Jak wiadomo pierwsza pożyczka jest na 0% w 90% takich firm, a płacą one również od ok 50-150zł za skorzystanie z ich oferty, pożyczki są dużo łatwiejsze od kont bo odbywa się wszystko w 100% online i przy pomocy telefonu.
Wygląda to tak że bierzesz np 100zł na 7dni i po 3-4 dniach spłacasz 100zł, a Program Partnerski po rozliczeniu wniosku naliczy Ci prowizje za skorzystanie z tej oferty.

Przy rozmowach telefonicznych nie podajemy wrażliwych danych (czasem mogą o PESEL zapytać, ale to się zdarzyło 2 razy na 15 rozmów).
W kontach bankowych i pożyczkach podajemy pełne dane, łącznie z Peselem i nr dowodu ( nie przesyłamy skanów dowodu ).

Rozliczenia są co miesiąc za miesiąc poprzedni, czyli złożone wnioski w tym miesiącu i spełnione warunki, to oznacza rozliczenie wniosku w Styczniu.

Którą ofertą Ty byłbyś najbardziej zainteresowany by zarobić dodatkowych kilka stówek? Smile


RE: 500 zł w kilka godzin, możliwe i sprawdzone. :) - Laftika.com - 21-12-2016 18:18

2 raczej odpada, mam konto chyba w 10 polskich bankach Smile

1 ciekawie brzmi.


RE: 500 zł w kilka godzin, możliwe i sprawdzone. :) - Devil877 - 21-12-2016 20:17

W sposobie nr.3 , zapomniałeś dodać ze firmy pożyczkowe sprawdzają w KRD , BIG itp i na podstawie jakiejkolwiek umowy udzielają pożyczki , żadna instytucja nie da nawet "100zł" bez tych weryfikacji..


500 zł w kilka godzin, możliwe i sprawdzone. :) - surfer0700 - 21-12-2016 21:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.