Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawdzanie grup z płatnymi typami bukmacherskimi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Sprawdzanie grup z płatnymi typami bukmacherskimi (/Temat-Sprawdzanie-grup-z-platnymi-typami-bukmacherskimi-141910)



Sprawdzanie grup z płatnymi typami bukmacherskimi - Obstawiamy - 21-12-2016 13:32

Hej! Na facebooku mamy wysyp płatnych grup z typami bukmacherskimi. 3/4 z nich reklamuje się, że maja po 70 - 80% skuteczności. Postanowiłem to sprawdzać, dołączam do płatnych grup, gram wszystkie typy i publikuję wyniki. Polecam zerknąć na grupę BETPLAY, bo jest warta uwagi. Narazie najbardziej ze wszystkich które sprawdziłem. Zapraszam Smile

OBSTAWIAMY!


RE: Sprawdzanie grup z płatnymi typami bukmacherskimi - Makabrycy - 21-12-2016 15:05

fajny pomysł na recenzje w postaci filmiku Smile pozdrawiam Smile


RE: Sprawdzanie grup z płatnymi typami bukmacherskimi - Kreatywnie - 21-12-2016 16:24

Ciekawa inicjatywa Smile

Edit:

Obejrzałem pierwszy z filmików i projekt wygląda naprawdę rzetelnie.
Zgłoś się do mnie pod koniec miesiąca to dogramy ewentualną recenzję z Twojego punktu widzenia odnośnie moich prywatnych projektów.

Póki co dobra robota Smile