Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do obsługi shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program do obsługi shorte.st (/Temat-Program-do-obslugi-shorte-st-141908)

Strony: 1 2 3


RE: Program do obsługi shorte.st - ToxicIce - 10-01-2017 22:02

Zgłaszam się do testów. Pomysł mi się podoba!


RE: Program do obsługi shorte.st - snajper520 - 11-01-2017 14:21

Również chciałbym dołączyć do testów Smile pomysł bardzo dobry jak dla mnie


RE: Program do obsługi shorte.st - ged321 - 15-01-2017 18:31

I jak?


RE: Program do obsługi shorte.st - HajsMotywatory - 17-01-2017 12:57

Już kiedyś coś takiego robiłem wraz z systemem, który sprawdzał czy ma się wyłączony AdBlock, czy link rzeczywiście został kliknięty, a w nim "SkipAD" itd Big Grin
http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322

Działał i w ADFly i Sh.st
Tylko, że te serwisy bardzo sprytnie wykrywają wszelkie anomalie. Dziwne, że ktoś przez godzinę nagle klika w XX linków i już momentalnie od takiej osoby nie zliczają.


RE: Program do obsługi shorte.st - ZajeNickol - 17-01-2017 13:21

z chęcią wypróbuje Big Grin


RE: Program do obsługi shorte.st - imperator123 - 21-01-2017 18:43

Pomysł dobry ale nie na takie pilnujące się serwisy, a propo. Trzeba wiedzieć gdzie używać, znam skracacz, który płaci 0.2$ za 1000 wyświetleń (skracacz), za każdy kraj. Wypłata także od 0.2$ Tongue
Dobry bot i leci, tylko jeden wielki minus, że 15 sekund trzeba być na stronieBig Grin Więc jak ktoś w autosurfie by leciał to 20 sekund, więc strata czasu.


RE: Program do obsługi shorte.st - denwer - 21-01-2017 20:14

Witam. A więc tak. Okazało się, że te dwa serwisy za bardzo pilnują i jak nie ma strony z jakiej pochodzi klik to przy większej ilości takich klików mogą zablokować konto. Drugą sprawą jakiej nie przeskoczyłem to jak rozwiązać kwestię kto komu ma klikać. Oczywiście chodzi o kwestię zapytania SQL. Można było by faktycznie poszukać innego serwisu nawet mniej płacącego ale nie doczepiający się do klików krzyżowych.


RE: Program do obsługi shorte.st - ged321 - 23-01-2017 18:07

al.ly? ouo.io?


RE: Program do obsługi shorte.st - zarabiam24 - 18-04-2017 23:25

Ciekawy pomysł


RE: Program do obsługi shorte.st - kafar610 - 24-04-2017 23:29

Zgłaszam się do testów, jak pracujesz w c# to oferuje także swoja pomoc.