Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do obsługi shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program do obsługi shorte.st (/Temat-Program-do-obslugi-shorte-st-141908)

Strony: 1 2 3


Program do obsługi shorte.st - denwer - 21-12-2016 11:47

Witam.
Co prawda nie udzielałem się jeszcze tutaj ale śledzę to forum już od jakiegoś czasu.
Wpadł mi do głowy ciekawy pomysł jakim jest napisanie programu który by zautomatyzował wymianę linków shorte.st .
Co udało mi się ustalić i wyczytać na temat shorte.st (jak jakieś stwierdzenie jest błędne proszę o tym napisać):
- serwisy tego typu nie lubią krzyżowych wymian linków (ja tobie ty mi). Podobno zdarzają się przypadki banowania takich osób.
- kliknięcia zliczane są raz za klik w link z danego IP (jedno IP może wejść na każdy z naszych skróconych linków i każdy zaliczy po 1 razie)
- IP resetują się co 24h (albo po północy - tu nie jestem pewien), więc za 24h znowu dane IP może wejść na link i znowu zostanie to wejście zaliczone.

Tworzę program który to poniekąd automatyzuje. Ma on na celu zrzeszyć grono osób które mają konto na shorte.st i pomóc w wymianie linków.
Założenie jest takie że rejestrujemy się, dodajemy linki, przechodzimy na zakładkę zarabiam, pobieramy link innego usera i klikamy mu wejście. W zamian inny user klika w nasz link.
Aby shorte.st nie doczepiło się do krzyżowej wymiany system ma być tak skonstruowany aby osoba nr2 której kliknęła osoba nr1 na link nie wpadła przypadkiem na link nr2. Osobie nr2 link kliknie nr3 itd.
po 24h całość się będzie tak jakby zerować i zaczynać od nowa.

program jak na razie jeszcze nie jest ukończony ale wydaje mi się że to dobry pomysł.
Potrzebuję z 10-20 osób do testów. Prześlę im prawie gotowy program i zaczniemy testować i wymieniać swoje poglądy.

Do rejestracji wymagane będzie podanie nr. telefonu komórkowego. Dlaczego ? Nie chcę żeby program wyszedł poza Polskę i polskich userów, ponieważ jeżeli dotrze on do shorte.st to pewnie by pobanowali userów tego programu. Na razie kod aktywacyjny będę wysyłać ręcznie, ale ma być to zautomatyzowane.

Jak by się udało i program wyszedł by z fazy testów wtedy byłby otwarty na zewnętrzną rejestrację innych osób.

Wszelkie przemyślenia, pomysły, podpowiedzi, słowa krytyki itp. mile widziane.
Proszę się wypowiadać.

Poniżej 2 screeny programu.
Gotowa jest już rejestracja, aktywacja (na razie ręczne wysyłanie SMS), dodawanie linków, test linków.
Do zrobienia - najważniejsze, czyli silnik który by przydzielał odpowiednie linki odpowiednim osobom, kasowanie wybranego linku lub wszystkich linków, kosmetyka.
[Obrazek: shorte_clicker1.jpg]

[Obrazek: shorte_clicker2.jpg]


RE: Program do obsługi shorte.st - leepek - 21-12-2016 14:38

Nie chcesz, żeby wyszło poza Polskę i dotarło do shorte ? A czy shorte to nie jest przypadkiem nasz polski serwis :-$


RE: Program do obsługi shorte.st - denwer - 21-12-2016 14:58

(21-12-2016 14:38)leepek napisał(a):  Nie chcesz, żeby wyszło poza Polskę i dotarło do shorte ? A czy shorte to nie jest przypadkiem nasz polski serwis :-$
Fakt :/ - zasugerowałem się językami nie wnikając głębiej, co nie zmienia faktu że można zmienić na np. starszych użytkowników tego forum.
W takim razie weryfikacja tel. odpada.
Można też zmienić serwis np. na adf.ly


RE: Program do obsługi shorte.st - pablo12 - 21-12-2016 22:06

jasne jasne super bot Tongue 100% że długo tam nie pociągniesz


RE: Program do obsługi shorte.st - hubert2002 - 21-12-2016 23:40

A kiedy by powstał ten program?


RE: Program do obsługi shorte.st - makecash - 22-12-2016 01:52

A na jakiej zasadzie ma sie odbywac weryfikacja czy ktos kliknal skip ad komus?
Na tym ze kliknie obok "wykonano" ?
Jezeli tak to nieliczni beda klikac w skip ad shorte bo niektorym sie nie chce lub sa nieuczciwi.
Bez klikniecia w skip ad nikomu nie zalicza wejscia.


RE: Program do obsługi shorte.st - Gremquen - 22-12-2016 02:06

@up można zrobić tak, że każdy zbiera kredyty.
Za poprawne kliknięcie komuś dostajesz 1 kredyt, którego potem oddajesz innemu użytkownikowi za klik w Twój link.
Wszystko automat ofc


RE: Program do obsługi shorte.st - denwer - 22-12-2016 08:18

(21-12-2016 23:40)hubert2002 napisał(a):  A kiedy by powstał ten program?
Im szybciej tym lepiej. Chciałem wystartować w nowy rok ale na pewno bym się nie wyrobił.

(22-12-2016 01:52)makecash napisał(a):  A na jakiej zasadzie ma sie odbywac weryfikacja czy ktos kliknal skip ad komus?
Na tym ze kliknie obok "wykonano" ?
Jezeli tak to nieliczni beda klikac w skip ad shorte bo niektorym sie nie chce lub sa nieuczciwi.
Bez klikniecia w skip ad nikomu nie zalicza wejscia.

Docelowo miało wyglądać to tak że każdy dostaje 10 punktów. Po dodaniu linków przez X ktoś kliknie 10 jego linków. Od tego momentu aby Xowi ktoś kliknął link on sam musi kliknąć czyjś. Czyli X zaczyna klikać linki. Na każde 10 klikniętych nalicza mu się 8 punktów (2 idą na poczet nowo rejestrujących się).
Jeżeli chodzi o sprawdzenie:
X klika na link i czeka na skip ad. Jak je kliknie to załaduje mu się link docelowy i klika w wykonano. Program sprawdza, czy link skrócony zgadza się z docelowym. Jeżeli tak to daje punkt, jeżeli nie to punktu nie daje i zgłasza to do systemu. Można zrobić tak że jak X będzie miał 50% niezaliczonych to mu blokuje konto.


RE: Program do obsługi shorte.st - Buka11 - 24-12-2016 23:55

Napisz na pw byłbym zainteresowany testowaniem i dodaniem swoich pomysłów Wink


RE: Program do obsługi shorte.st - precell - 06-01-2017 22:47

Pomysł ciekawy, ale lepiej gdyby to było w formie wtyczki do popularniejszych przeglądarek. Wtedy nie musiałbyś kombinować, żeby program udawał przeglądarkę, no i dochodzi kwestia referali. Wejścia z programu pewnie byłyby uznawane za wejścia bezpośrednie, albo co gorsza nieznane.

Generalnie jestem za ;-)