Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakłady LAY CS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Zakłady LAY CS (/Temat-Zaklady-LAY-CS-141907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Zakłady LAY CS - LuckyOne - 21-12-2016 11:41

Witam wszystkich na forumhej
Jako że sam skorzystałem z kilku świetnych poradników w innych działach tego forum, postanowiłem dać coś od siebie Smile
Więc zaczynamy
Zakłady LAY na wynik w piłce nożnej niby proste do obstawiania a jednak nie tak do końca, sam straciłem 7500 euro zanim "zaczęło iść"
Gram dobrych kilka lat w ten sposób i juz co nieco wiem
korzystam z kilkunastu stron z analizami, statystykami oraz grup gdzie podawane są konkretne typy na mecz, piłka jest strasznie nie przewidywalna o czym można się przekonać analizując wyniki jakie juz padły
cos z naszego podwórka Legia-Real 3:3 w Lidze Mistrzów, to nie miało prawa sie zdarzyć a jednak, ciekawostka kurs na taki wynik wynosił 240 Wink
do rzeczy, gram tylko ligi "pewne" czyli wszystkie europejskie premier oraz drugie ale nie wszędzie
Nie gram lig typu , Malezja, Algieria, Azerbejdżan, Rosja druga liga żadnych młodzików U19, U20 itd. i kobitek no chyba że są to rozgrywki typu mistrzostwa świata lub Europy jeżeli chodzi o kobiety.
dlaczego? nie twierdzę że tak jest ale często padają tam wyniki z d*py także można sądzić że niektóre spotkania są po prostu ustawione, nie twierdzę że tak jest bo tego nie wiem aczkolwiek czasami spotkania wyglądają dziwnie.
Z lig "egzotycznych" można grać Lige Chińską, Japońską, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Tak jak pisałem wyżej posiłkuję się różnym typami, analizami oraz statystykami ale według mnie bardzo ważną rzeczą jest dyspozycja dnia danych drużyn dlatego nie obstawiam meczów pre play, wchodzę live po 20-30 minutach gry czasami po pierwszej połowie
następna ważna rzecz mecz trzeba oglądać!
przykład z wczoraj puchar Turcji drugoligowy Boluspor-Besiktas wielokrotny mistrz Turcji, wynik wymęczone 1:1 gdzie na pre play pewnie nie jeden obstawił łatwe zwycięstwo Besiktasu (dyspozycja dnia)
ok ile na tym można wyciągnąć krótko od 20 do 30 % wkładu dziennie a w weekendy gdzie gra cała europa dwa razy tyle spokojnie.
Na ile mi czas pozwoli będę tutaj wrzucał 2,3 typy dziennie aby potwierdzić to o czym pisze
Gramy na Betfair, minimum wkładu żeby zacząć zabawę to 100 euro kto bogatszy można zacząć od 1000-ca
tylko pierwszy mecz gram All in czyli stówką, wszystko co zarabiam leży na kupce, potem gdy juz ugramy ponad 200 wchodzimy na tą stawkę i analogicznie wygraną nie obracamy, ja tak robie co sto euro ale to już według waszej woli
mecze live obejrzymy w większości na Bet365 wystarczy wpłacić bodajże 25 złotych i mamy dostęp do streamów
pierwszy mecz na dzisiaj planuje Puchar Turcji trzecio ligowy Sancaktepe vs Rizespor średnia drużyna z Super Lig 12:30
Zapraszam do dyskusji oraz podawania swoich typów Cool


RE: Zaklady LAY CS - LuckyOne - 21-12-2016 13:38

No to przechodzimy od słów do czynów
Sancaktepe vs Rizespor
Zakład LAY 1:0

[Obrazek: bet.jpg]

uwaga gdy już postawimy zakład nie idziemy na spacer Wink
cały czas obserwujemy mecz, sytuacja może się odwrócić w każdej chwili w przypadku np., czerwonej kartki lub kontuzji kluczowego zawodnika
przez całe spotkanie mamy opcje Cash Out, gdy spotkanie nie idzie po naszej myśli zawsze możemy wyjść z delikatną stratą
ja nie czekam do końca gdy mecz się nie układa po mojej myśli, na przykładzie tego spotkania gdyby wynik nie zmienił się do ok. 70-75 minuty, bo po tym czasie można już nie mieć z czym wychodzić Wink

[Obrazek: bet2.jpg]

Potrzebowaliśmy dokładnie 26 minut żeby zarobić 12 euro minus ok. 3% prowizji Wink
szukamy następnego ciekawego spotkania na dziś


RE: Zaklady LAY CS - LuckyOne - 21-12-2016 20:27

Mecz numer na dwa na dzisiaj
Hoffenheim vs Werder Bremen
LAY 1:0

[Obrazek: image.jpg]


RE: Zaklady LAY CS - LuckyOne - 21-12-2016 21:58

nerwowa końcówka, ale weszło Wink kolejne 11 euro na plus


[Obrazek: HW2.jpg]

ostatnia propozycja na dziś
Bordeaux vs Nice
LAY 1:0

[Obrazek: image.jpg]


RE: Zaklady LAY CS - LuckyOne - 21-12-2016 23:07

[Obrazek: BN3.jpg]

trzecia wygrana
sumując dzień
43 euro lub 43% czystego zysku
Pozdrawiam


RE: Zaklady LAY CS - LuckyOne - 22-12-2016 12:43

Mecz nr.4
Puchar Turcji Aydinspor vs Bursaspor
LAY 2:1

[Obrazek: image.jpg]


RE: Zaklady LAY CS - TikTak - 22-12-2016 13:14

ze wynik bedzie 2:1? czy że pierwsza połowa/ druga połowa?


RE: Zaklady LAY CS - LuckyOne - 22-12-2016 13:20

że nie będzie 2:1
zakład LAY tzn. że dany wynik nie padnie


RE: Zaklady LAY CS - TikTak - 22-12-2016 13:31

eee no i jak niby mam to u buka wyszukać i dać?


RE: Zaklady LAY CS - Makabrycy - 22-12-2016 13:32

obstawia ze nie bedzie takiego wyniku w przypadku powyzej ze spotnia nie skoczy sie wynikiem 2-1 moze byc kazdy inny 0-0 1-1 tylko nie 2-1
takie zakłądy oferuje betfair i inne buki typu giełda zakłądów wzajemnych. w zasadzie betfair nie jest bukiem tylko platformą zakłądów wzajemnych gdzie graczy dokonuja zakładówmiędzy sobą betfair jest tylko pośrednikiem .