Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
reklamy PTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: reklamy PTC (/Temat-reklamy-PTC-141887)

Strony: 1 2


reklamy PTC - SkagGully - 20-12-2016 20:22

Sorki, ale nie wiedziałem gdzie to dać.

Jakie znacie płacące serwisy z reklamami PTC? Chodzi mi o zarobek min. $0,10 dziennie. Mogą być HYIPy, buxy itp.


RE: reklamy PTC - MrocznyKILL - 20-12-2016 20:29

Serwis z mojej sygnatury (link 2). Najlepszy bux na świecie i chyba każdy kto się w buxach obraca ze mną się zgodzi.


RE: reklamy PTC - SkagGully - 20-12-2016 21:47

Ale to są jakieś groszowe zadania. Nie wiem jak tam zarabiać większą kasę. Może mógłbyś mnie jakoś poinstruować?


RE: reklamy PTC - MrocznyKILL - 20-12-2016 21:58

(20-12-2016 21:47)SkagGully napisał(a):  Ale to są jakieś groszowe zadania. Nie wiem jak tam zarabiać większą kasę. Może mógłbyś mnie jakoś poinstruować?

W pierwszym poście napisałeś o zyskach 0.10$ dziennie nie mając VIPa z samych jedynie klików tyle zarobisz.


RE: reklamy PTC - mikuss - 20-12-2016 22:02

(20-12-2016 20:29)MrocznyKILL napisał(a):  Najlepszy bux na świecie i chyba każdy kto się w buxach obraca ze mną się zgodzi.

Obracałem się w buxach i powiem to co zawsze : na tą polską podróbkę szkoda nawet splunąć a co dopiero konto zakładać więc w twoim wydaniu ciąg dalszy chamskiego pompowania podróbki byle złapać ciemnotę.


Jeśli masz kolego na inwestycję to bux-ów warto wchodzić w takie jak neobux, upgrade i rr i kosić konkretne ilości $$ a na polskie podróbki to nie zawracaj sobie głowy i nie dawaj się zmanipulować takim naganiaczom do nich jak mroczny


RE: reklamy PTC - MrocznyKILL - 20-12-2016 22:06

(20-12-2016 22:02)mikuss napisał(a):  
(20-12-2016 20:29)MrocznyKILL napisał(a):  Najlepszy bux na świecie i chyba każdy kto się w buxach obraca ze mną się zgodzi.

Obracałem się w buxach i powiem to co zawsze : na tą polską podróbkę szkoda nawet splunąć a co dopiero konto zakładać więc w twoim wydaniu ciąg dalszy chamskiego pompowania podróbki byle złapać ciemnotę.


Jeśli masz kolego na inwestycję to bux-ów warto wchodzić w takie jak neobux, upgrade i rr i kosić konkretne ilości $$ a na polskie podróbki to nie zawracaj sobie głowy i nie dawaj się zmanipulować takim naganiaczom do nich jak mroczny


Ech mikuss mikuss mikuss proszę przeczytaj mój post ponownie sprawdź co polecam i ładnie przeproś Smile


RE: reklamy PTC - mikuss - 20-12-2016 22:10

(20-12-2016 22:06)MrocznyKILL napisał(a):  
(20-12-2016 22:02)mikuss napisał(a):  
(20-12-2016 20:29)MrocznyKILL napisał(a):  Najlepszy bux na świecie i chyba każdy kto się w buxach obraca ze mną się zgodzi.

Obracałem się w buxach i powiem to co zawsze : na tą polską podróbkę szkoda nawet splunąć a co dopiero konto zakładać więc w twoim wydaniu ciąg dalszy chamskiego pompowania podróbki byle złapać ciemnotę.


Jeśli masz kolego na inwestycję to bux-ów warto wchodzić w takie jak neobux, upgrade i rr i kosić konkretne ilości $$ a na polskie podróbki to nie zawracaj sobie głowy i nie dawaj się zmanipulować takim naganiaczom do nich jak mroczny


Ech mikuss mikuss mikuss proszę przeczytaj mój post ponownie sprawdź co polecam i ładnie przeproś Smile

za co mam przepraszać ? coś ci się pomyliło, uzbieraj na pijarowców 1 postowych świeżaków w tej podróbce w końcu co gotowy tekst im dasz do wsadzenia wtedy to będą jedyne osoby co się zgodzą z tobą w sprawie podróbki bo tak to każdy ma podróbkę gdzieś no ale przekłamane statystyki 40k osób które się nie mylą o jakości podróbki przecież bezcenne beka
Bo zamieszczenie prawdziwej ilości 2-3k osób aktywnych w tej podróbce to by kitu już tak ciemnocie się przy naganianiu do podróbki nie dało wciskać bo przecież tyle osób się nie myli!beka


RE: reklamy PTC - MrocznyKILL - 20-12-2016 22:20

(20-12-2016 22:10)mikuss napisał(a):  
(20-12-2016 22:06)MrocznyKILL napisał(a):  
(20-12-2016 22:02)mikuss napisał(a):  
(20-12-2016 20:29)MrocznyKILL napisał(a):  Najlepszy bux na świecie i chyba każdy kto się w buxach obraca ze mną się zgodzi.

Obracałem się w buxach i powiem to co zawsze : na tą polską podróbkę szkoda nawet splunąć a co dopiero konto zakładać więc w twoim wydaniu ciąg dalszy chamskiego pompowania podróbki byle złapać ciemnotę.


Jeśli masz kolego na inwestycję to bux-ów warto wchodzić w takie jak neobux, upgrade i rr i kosić konkretne ilości $$ a na polskie podróbki to nie zawracaj sobie głowy i nie dawaj się zmanipulować takim naganiaczom do nich jak mroczny


Ech mikuss mikuss mikuss proszę przeczytaj mój post ponownie sprawdź co polecam i ładnie przeproś Smile

za co mam przepraszać ? coś ci się pomyliło, uzbieraj na pijarowców 1 postowych świeżaków w tej podróbce w końcu co gotowy tekst im dasz do wsadzenia wtedy to będą jedyne osoby co się zgodzą z tobą w sprawie podróbki bo tak to każdy ma podróbkę gdzieś no ale przekłamane statystyki 40k osób które się nie mylą o jakości podróbki przecież bezcenne beka
Bo zamieszczenie prawdziwej ilości 2-3k osób aktywnych w tej podróbce to by kitu już tak ciemnocie się przy naganianiu do podróbki nie dało wciskać bo przecież tyle osób się nie myli!beka

Chyba masz jakiś gorszy dzień dzisiaj. Przecież wyraźnie napisane który link polecam w tym wątku. Jeszcze bardziej naprowadzę bo z tego co widzę nigdy mnie nie słuchasz. Zawsze mówiłem że sejfik to nie bux a tutaj pisze o buxie... czy to nie podejrzane. Pisze również o zysku w $.

Powtórzę bo w Twoim wypadku to pomaga czasem za drugim razem coś do Ciebie dociera. Nie doczytałeś postu nie wiesz co polecam masz jakiś gorszy dzień i szukasz zaczepki.

Dziś w nieco bardziej prostacki sposób zakończę z Tobą dyskusję.

Spadaj na drzewo Sejfika szukaćHuh bo to chyba Ty masz szajbę na jego punkcje. Niedługo przez sen będziesz krzyczał "PODRÓBKA PODRÓBKA PODRÓBKA" facepalm


RE: reklamy PTC - Zawadson - 20-12-2016 23:26

Rozwiązanie zagadki: w drugim linku jest Clixsense.
C-L-I-X-S-E-N-S-E


RE: reklamy PTC - MrocznyKILL - 20-12-2016 23:35

(20-12-2016 23:26)Zawadson napisał(a):  Rozwiązanie zagadki: w drugim linku jest Clixsense.
C-L-I-X-S-E-N-S-E

Zawadson you WIN!!! Big Grin


[Obrazek: 0ed88a10_ec6d_4e68_8da2_5ab218c51963_560_420.jpg]