Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coin-City - nowa gierka BTC! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coin-City - nowa gierka BTC! (/Temat-Coin-City-nowa-gierka-BTC-141826)

Strony: 1 2 3 4


Coin-City - nowa gierka BTC! - lanpan - 19-12-2016 23:54

Nowa gierka BTC, dopiero co powstała Smile

Możemy odbierać bonus co godzinęz tego co sie orientuje (jeśli jest inaczej zaraz to zmenie) - za pierwszym razem dostalem 10 silvera. Na 1 burynek potrzebujemy 14 czyli już po 2h możemy go kupić Smile

Kupujemy domki, i inne budynki które generują nam zyski.

Bez minimum wypłaty, instant


REFLINK Z góry dzięki za refa Smile

CZYSTY

Temat w miare zdobywania nowej wiedzy o stronie będę aktualizował.

Co 10 minut w zakładce "SERVE AND COLLECT" Również możemy zdobyć silver z tym, że będzie ona działać dopiero kiedy będziemy mieli co serwować Smile


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - sitnicki - 20-12-2016 00:17

poszedł ref, zobaczymy Smile

p.s. The email was sent to the specified link for registration
Nic nie przyszło ani na WP, ani na Gmail Sad


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - lanpan - 20-12-2016 00:31

ja dostalem w sekunde na gmal....

moze spam?


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - Fpysk - 20-12-2016 00:56

Poszlo z refa. Mi na gmail wpadlo w spam


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - endrjuu99 - 20-12-2016 07:27

Także poszedł ref Wink


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - H_Brunner - 20-12-2016 11:59

Ref
Trochę tego nie ogarniam. Biorę bonusy, otwieram za nie kolejne kafejki, co 10min. zbieram z nich kawę (czasem wpada, częściej nie) ale w withdrawal jak miałem 0 tak mam do tej pory.


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - Mr_Eko - 20-12-2016 15:45

Nie wiem jak reszcie, ale z moich obliczeń wynika, że kupno jakiegokolwiek budynku przyniesie stratę. Nie wiem czy popełniłem błąd w obliczeniach czy czegoś nie rozumiem. Mi wychodzi coś takiego:

https://drive.google.com/file/d/0By6VG0_Nj2cAd3g3OTZKaUlpU1U/view?usp=sharing


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - H_Brunner - 20-12-2016 15:52

Zasadniczo masz rację, ale z tych zarobionych silverów 80% idzie na Investment Balance, z którego i tak nie wypłacisz, więc co zamierzasz z nimi zrobić jak nie kupować budynki?


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - lanpan - 20-12-2016 15:55

Jest jeszcze ta aplikacja na androida. Ktoś testował? Ja dzisiaj bede sprawdzał jak to działa Smile


RE: Coin-City - nowa gierka BTC! - Mr_Eko - 20-12-2016 15:59

Tak do końca nie doczytałem, lub przeczytałem, ale bez zrozumienia Smile Czyli każdy bonus godzinny i tak może być wykorzystany jedynie na kupno budynku i otrzymywanie przedmiotów z niego, a dopiero 20% z ich sprzedaży idzie do wypłaty, a 80% powtarza cykl?