Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monitorowanie stabilności HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Monitorowanie stabilności HYIP (/Temat-Monitorowanie-stabilnosci-HYIP-141818)



Monitorowanie stabilności HYIP - flaj - 19-12-2016 21:26

Cześć, chciałem zapytać jaki jest najlepszy sposób na monitorowanie stabilności HYIP ? Jakie programy/platformy do monitorowania polecacie i na co zwracać uwagę - co zwiastuje upadek ?
Nie chodzi mi o jakieś ekspresy które wybuchają po 2-3dniach tylko takie kilkunasto miesięczne - kilku letnie o nie aż tak dużym zwrocie inwestycji.

Z góry dziękuje za odp Smile


RE: Monitorowanie stabilności HYIP - Captain - 19-12-2016 21:38

Nie sądzę aby te monitory coś Ci dały bo rózne powody są dla których hyipy padają. Oprócz zabraknięcia pieniedzy w strukturze, zdarza się, że np admin zabierze cała kase dla siebie i ucieknie (to może się zdarzyć w okresie szczytowej formy programu kiedy jest wszystko super, masa ludzi wchodzi, dużo kasy w programie), albo wynikną jakieś zdarzenia losowe w wyniku których program się posypie.


RE: Monitorowanie stabilności HYIP - adamcio99922 - 20-12-2016 09:32

Każdy HYIP to SCAM! Długość życia zależy tylko i wyłącznie w 80% od uczciwości HYIP Admina!

Więc się słabo opyla, bo ostatnio mało uczciwi oni są Jerk2


RE: Monitorowanie stabilności HYIP - flaj - 20-12-2016 10:45

Czyli HYIP jak ruletka... A jakie programy inwestycyjne z budżetem ok. 10tyś. polecacie ?


RE: Monitorowanie stabilności HYIP - Captain - 20-12-2016 11:35

Ja polecam to: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693

Ryzyko nadal jest, ale dużo dużo dużo mniejsze niż w hyipach.