Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Teorie spiskowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Teorie spiskowe (/Temat-Teorie-spiskowe-141815)



Teorie spiskowe - MrocznyKILL - 19-12-2016 20:21

Ciekawi mnie Wasz stosunek do teorii spiskowych jeśli podzielacie mój pogląd czyli w 90% tak zwanych teorii spiskowych nie wierzycie ale lubicie sobie o nich posłuchać i porozmyślać co by było gdybyWink to temat dla Was.

Chciałbym aby w tym temacie pojawiały się Wasze AUTORSKIE teorie spiskowe tak na serio jak i pół żartem pół serio Wink



Ja zaczynam od króciutkiej teorii i to od teorii na serio.
Komentarz zbędny mamy Cię 2
Na zrzucie ekranu dowód oraz nick:
[Obrazek: Admin_ilu.png]
Link do profilu Admina proszę sprawdzić samemu: http://zarabiam.com/User-Admin-1

Jak temat Wam się spodoba (reputki będą dla mnie znakiem) opisze Wam PRAWDZIWĄ historię naszego Admina.


RE: Teorie spiskowe - flown - 19-12-2016 20:53

Myślę, że to ostateczny dowód na to, że Killer to Admin, a Admin to Killer.


RE: Teorie spiskowe - Arivi - 19-12-2016 20:56

Karwa kawka, omyłkowo złą odpowiedź zaznaczylem Xpokerface

Powinna być opcja "Nie interesuje się tym bo większość to fejki"


RE: Teorie spiskowe - Captain - 19-12-2016 21:13

Ale od kiedy to liczba ,,33'' ma coś wspólnego z iluminatami? Czytałem swego czasu sporo teorie o iluminati i nie przypominam sobie niczego o liczbie ,,33''.
Więc Twoja teoria dot admina chyba jest dziurawa Big Grin


A co do teorii spiskowych to są dwie bardzo nierozsądne rzeczy: Wierzyć od razu we wszystkie teorie spiskowe, oraz odrzucać wszystkie teorie spiskowe bez zastanowienia.

Wiele teorii spiskowych jest prawdą i jest sporo przykładów rzeczy które 20-30 lat temu były wyśmiewane jako teorie spiskowe, a dzisiaj już każdy wie, ze to prawda i są oczywistością (czytałem niedawno artykuł o tym, było tam podane kilkanaście przykładów teorii spiskowych które okazały się prawdziwe, głownie rzeczy związane z polityką, zamachami itp).
Są też oczywiście teorie spiskowe nieprawdziwe, oraz takie w których tylko jakaś część jest prawda, a reszta jest naciągana.

A swoją drogą sam termin ,,teorie spiskowe'' został ponoć wymyślony przez CIA z 30 lat temu w celu ośmieszania ludzi którzy dowiedzieli się czegoś czego nie powinni i starają się to nagłośnić.
I jak widać ten termin odniósł wielki sukces bo jest masa 'pożytecznych idiotów' którzy z automatu odrzucają i wyśmiewają każdą taką teorie, nawet się nad nią nie zastanawiając.


RE: Teorie spiskowe - rachman - 19-12-2016 21:22

U mnie ostatnio światło samo się zapaliło w przedpokoju, telefon siorki gdy byłem u niej sam do mnie zadzwonił a ona akurat była w łazience, tv się sam włączył... nawet nie chcę tu teorii dopisywać od momentu jak mi się przyśniło że wyleciało mi 6 zębów... Xpokerface


RE: Teorie spiskowe - MrocznyKILL - 19-12-2016 21:35

(19-12-2016 21:13)Captain napisał(a):  Ale od kiedy to liczba ,,33'' ma coś wspólnego z iluminatami? Czytałem swego czasu sporo teorie o iluminati i nie przypominam sobie niczego o liczbie ,,33''.
Więc Twoja teoria dot admina chyba jest dziurawa Big Grin


A co do teorii spiskowych to są dwie bardzo nierozsądne rzeczy: Wierzyć od razu we wszystkie teorie spiskowe, oraz odrzucać wszystkie teorie spiskowe bez zastanowienia.

Wiele teorii spiskowych jest prawdą i jest sporo przykładów rzeczy które 20-30 lat temu były wyśmiewane jako teorie spiskowe, a dzisiaj już każdy wie, ze to prawda i są oczywistością (czytałem niedawno artykuł o tym, było tam podane kilkanaście przykładów teorii spiskowych które okazały się prawdziwe, głownie rzeczy związane z polityką, zamachami itp).
Są też oczywiście teorie spiskowe nieprawdziwe, oraz takie w których tylko jakaś część jest prawda, a reszta jest naciągana.

A swoją drogą sam termin ,,teorie spiskowe'' został ponoć wymyślony przez CIA z 30 lat temu w celu ośmieszania ludzi którzy dowiedzieli się czegoś czego nie powinni i starają się to nagłośnić.
I jak widać ten termin odniósł wielki sukces bo jest masa 'pożytecznych idiotów' którzy z automatu odrzucają i wyśmiewają każdą taką teorie, nawet się nad nią nie zastanawiając.

Masz rację 33 stopień wtajemniczenia masońskiego z iluminatami ma niewiele wspólnego poza teoretyczną częścią wspólnych członków. Użyłem symbolu illuminati bo jest dużo bardziej znany od masońskiego znaku. Choć jedno z drugim się nie wyklucza Admin to zaradny chłop skoro ma 33 stopień w masonerii to w iluminatach też zapewne zasiada bo lubi umieszczać wskazówki dotyczace swojej osoby w zakodowany sposób.