Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell (/Temat-WYKONAM-Kompletny-sklep-do-zarobku-CupSell-141804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - wlod3k123 - 29-12-2016 08:59

Teraz moja kolej na relację z zakupu sklepu CupSell.
Przedwczoraj otrzymałem gotowy produkt w postaci kompletnego sklepu CupSell. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem niszy znalezionej mi przez użytkownika rozekrr i grafiki zrobionej mi przez właśnie tego użytkownika, moim zdaniem całość będzie "powalać na nogi", bo lepszego efektu końcowego to się nie spodziewałem.
Podsumowując - produkt tzw. "MIAZGA", jestem bardzo zadowolony z zakupu tego sklepu i polecam współpracę z tym uzytkownikiem w 100% a nawet i więcej, nic dodać nic ująć.
Pozdrawiam, dzięki rozekrr. ;-)

PS. Jeszcze nie raz skorzystam z oferty użytkownika rozekrr :-)


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 29-12-2016 12:45

Ostatnia sztuka na ten tydzień, kto pierwszy ten lepszy Jerk


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - NeedDolar - 29-12-2016 14:48

Również chciałbym wyrazić swoją opinię o Sprzedającym Big Grin

Odebrałem sklep, zapoznałem się z asortymentem z którego jestem zadowolony. Otrzymałem wsparcie po zakupowe. Dokonałem zakupu drugiego sklepu, bo uważam, że warto zainwestować czas i pieniądze by współpracować z tym Użytkownikiem Wink POLECAM ! Cool


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - radmatuszewski - 02-01-2017 13:44

Sklep wygląda profesjonalnie, nisza jest unikalna, ale uniwersalna. Moje wrażenia są pozytywne i w dalszej przyszłości prawdopodobnie będę kontynuował współpracę z tym użytkownikiem.


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 02-01-2017 15:13

Cieszę się że każdy zadowolony Smile

Na ten tydzień 4 sztuki, zapraszam Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - qwertybsk - 02-01-2017 16:45

również jestem zadowolony ze sklepu który kupiłem Wink teraz trzeba wejść głębiej w temat i promować Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Makabrycy - 02-01-2017 17:28

odezwij się jak będziesz miał wolny termin Smile mam swój mały pomysł, może coś razem do tego się stworzy Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 02-01-2017 17:54

@[Makabrycy] wyżej napisałem że na ten tydzień wolne 4 sztuki. Także napisz na PW co masz ciekawego do przedstawienia Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - zakazanyowoc - 03-01-2017 17:21

Sklep zakupiony, otrzymany. Pomysł i wykonanie na wysokim poziomie. Polecam! Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 03-01-2017 17:53

Dziękuję za kolejną dobrą opinię, cieszę się że każdy jest zadowolony Smile

Pozostały na ten tydzień 2 sztuki, zainteresowanie jest spore więc pewnie szybko zejdą. Zapraszam na PW Smile