Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell (/Temat-WYKONAM-Kompletny-sklep-do-zarobku-CupSell-141804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - radmatuszewski - 20-12-2016 19:30

(20-12-2016 16:15)Slight napisał(a):  Czyli po wykonaniu zostaje nam tylko promować nasz sklep? Jest szansa, że sam ktoś też bez promocji zakupi?
Właśnie, jak to z tym?


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 20-12-2016 21:42

A jak ktoś bez promocji może kupić? Jeżeli sprzedajesz coś to musisz coś zaoferować ludziom, żeby wiedzieli gdzie wejść. Z cudu zakupów nie osiągniesz, chyba że poświęcisz czas na seo, logiczna sprawa Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Ogniemimieczem - 21-12-2016 10:45

Big Grin czasami mnie rozbrajacie, myślą ludzie że wystarczy coś kupić a kasa sama przyjdzie Big Grin do tego trzeba włożyć jeszcze robotę !
w tym tygodniu już pewnie nie wezmę, jeśli Rozekrr będzie miejsce w następnym tygodniu jeszcze to wezmę chętnie 2 sztuki, tylko czekam na wypłatę z serwisu. Liczę na mały rabacik Big Grin


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Gremquen - 22-12-2016 11:57

Zakupiłem usługę przedwczoraj, dziś rano sklep już gotowy.
Bardzo dobrze, profesjonalnie to wygląda, nisza sklepu na topie, sporo grono odbiorców, a konkurencji jakiejś sporej nie wiedziałem. Jedynie kilka sklepów z jednym, dwoma produktami projektowanymi w paincie także jest szansa się wybićSmile

Zaczynam promocje powoli, w razie czego dam znać co i jak.

Ja usługę @[rozekrr] polecam Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - radmatuszewski - 27-12-2016 22:13

Jestem chętny, proszę o dane do przelewu.


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 27-12-2016 22:30

Jutro oddaję wszystkie nieskończone zamówienia na sklep z przed świąt, z małym poślizgiem bo miały być na dziś ale wiadomo, święta i nie było człowieka przy pc Smile
Zapraszam w tym tygodniu 3 osoby, tak żebym każdemu mógł potem na spokojnie pomagać.

@[radmatuszewski] napisałem na PW, daj potwierdzenie.


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Pitek236 - 28-12-2016 12:11

Sklep już oddany w moje ręce, pomału biorę się za promocję póki co jestem zadowolony. Polecam tego Pana Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - supercola - 28-12-2016 12:21

Ja mam pomysł na niszę genialną tylko nie mam grafika, który mi zrobi na koszulki grafikę ^^ Oferujesz coś może ? Big Grin


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 28-12-2016 13:29

@[supercola] napisz na PW i opisz sprawę, zobaczę co da się zrobić Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - qwertybsk - 28-12-2016 14:33

fajnie się zapowiada kupuję sklep Huh