Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell (/Temat-WYKONAM-Kompletny-sklep-do-zarobku-CupSell-141804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 19-12-2016 16:51

1.Nazwa przedmiotu :[WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell
2.Opis przedmiotu :Poniżej
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW
5.Cena :150 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy

Koniec oferty sprzedażowej Wink


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - fusek - 19-12-2016 18:24

Kupilem sklep przed pojawieniem się tematu. Świetnie dobrana tematyka i grafika. Już coś zarabiamSmile

Polecam tego użytkownikaWink


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - surfer0700 - 19-12-2016 18:59

Potwierdzam, kupiłem dzisiaj sklep (również przed pojawieniem się tematu) na cupsell. Jestem zadowolony, grafika jak najbardziej w porządku, produkty z potencjałem, pierwszą sprzedaż mam już za sobą. Polecam Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 19-12-2016 21:32

Dzięki za miłe słowa. Na ten moment 3 osoby się już zgłosiły, w tym tygodniu mogę przyjąć jeszcze 2 żeby się wyrobić normalnie i wszystko dopracować, także kto chce zapraszam na PW Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - radmatuszewski - 20-12-2016 10:26

Mogę prosić o link do przykładowego sklepu?


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 20-12-2016 10:30

@[radmatuszewski] chcesz zobaczyć przykładowy sklep cupsellowy tak? Bo rzecz jasna oczywistym jest że nie pokaże Ci wykonanego sklepu przez moją osobę, gdyż jest on wykonany komuś z niszą tematyczną. O tym chyba wiesz? Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - radmatuszewski - 20-12-2016 10:32

Ah, umknęło mi, że jest niszowy. Nie no rozumiem, ochrona przed ewentualną kopią.


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 20-12-2016 10:34

@[radmatuszewski] to oczywiste, nie każdy życzy sobie upubliczniać sklep, żeby ktoś podciągnął pomysł Smile
Jak jesteś zainteresowany pisz na PW.


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Slight - 20-12-2016 16:15

Czyli po wykonaniu zostaje nam tylko promować nasz sklep? Jest szansa, że sam ktoś też bez promocji zakupi?


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - ShuQi - 20-12-2016 18:16

Mógłby ktoś w sumie podrzucić link do sklepu jak to wygląda, nawet na priv.