Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC Investments - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BTC Investments (/Temat-BTC-Investments-141802)

Strony: 1 2


BTC Investments - buch - 19-12-2016 15:52

Witam Was serdecznie.
Od kilku dni poławiła się w sieci nowa matryca BTC Investments.
Sam do tej pory nie zrobiłem w niej nic i juz mam zamkniety jedne poziom chociaż jestem w niej od wczoraj. Liczba użytkowników rośnie z godziny na godzine. Zmotywowany tym, że beż żadnego wysiłku można zarobić sporą sumę pieniędzy bo aż 16BTC!! zdecydowałem się to przyśpieszyć i zachęcić innych do zarabiania. 7zł (0.002BTC) to nie majątek a można zyskać naprawde wiele. Przy jednej osobie poleconej już Twój wkład własny trafia bezpośrednio na Twój portfel BTC. Dotacje są wysyłane pomiędzy użytkownikami. Czy warto? Musisz sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Program zaczynam promować dzisiaj, także im szybciej się zapiszesz, tym większe szanse na spady z góry (które przy tempie rozwoju tego programu tak czy inaczej są nie uniknione) wiem to poprostu bo wkońcu trafiłem na grupę osób działających a nie lidera/celebryte który potrafi zrobić dużo szumu i tyle.

Ref link: http://www.btcinvestments.co.za/ref/b2ebcc1f61/register
(jako że moj poziom mam juz zamkniety trafiacie do osob w pierwszej wolnej linii u mnie)

czysty link: http://www.btcinvestments.co.za

Nie zastanawiaj się! Działaj!


RE: BTC Investments - Miczek - 20-12-2016 00:30

Gdzie tam się wpłaca BTC bo nie mogę znaleźć? Big Grin


RE: BTC Investments - pshemek1 - 20-12-2016 00:32

Klikasz w upgrade i masz adres portfela na który masz przelew zrobić. Później kopiujesz hash id przelewu do systemu i wpisujesz przelewaną kwotę i zatwierdzasz.


RE: BTC Investments - Depsi - 20-12-2016 01:01

Ogólnie strona wygląda jakby ktoś ją przekopiował ze strony bootstrapa z sekcji Example i tyle xD. Warto marnować te 7zł+fee za coś co może się okazać scamem?


RE: BTC Investments - pshemek1 - 20-12-2016 01:40

Przelewy robimy bezpośrednio na konto polecającego, chyba że jego poziom już jest zapchany wtedy randomowo Nas przerzuca na innych. Ja Włożyłem 0,002 i już to odzyskałem więc może lipy nie będzie


RE: BTC Investments - rachman - 02-01-2017 19:26

Lipy nie ma tylko trzeba wleźć na odpowiednią gałąź. 3/4 spadochronów zapomina wpłacić ale lecą i tak jak trzeba Wink Ja już dawno na plusie...


RE: BTC Investments - Miczek - 02-01-2017 20:36

Nie logowałem się na stronę od czasu wpłaty (czyt. 20 grudnia) dzisiaj chce się zalogować i prawdopodobnie usunęli mi konto bo passy nie działają, a meila strona nie rozpoznaje.


RE: BTC Investments - rachman - 02-01-2017 21:44

konto ma określoną ważność. jak nie złapiesz poleconych to kasują chyba. ale też teraz są problemy z blokami może coś w systemie mieszają i jutro spróbuj


RE: BTC Investments - grzegosh83 - 11-01-2017 18:15

mam 2 spadochroniarzy na drugim poziomie i żaden jeszcze nie wpłacił. Tak mi wiszą od tygodnia. Długo tak będą wisieć?


RE: BTC Investments - rachman - 11-01-2017 18:16

Wejdź na nich i tam masz do kiedy mają ważność kont. Też mam takich 2 Wink