Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam bota do strony 2captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam bota do strony 2captcha (/Temat-Szukam-bota-do-strony-2captcha-141732)



Szukam bota do strony 2captcha - _Hubex_ - 17-12-2016 19:24

Witam.

Chciałbym zapytać czy zna ktoś może jakiegoś działającego bota do stronki 2captcha ?? tak żeby sam mi rozwiązywał te captcha ... Big GrinLol


RE: Szukam bota do strony 2captcha - Dk2RR - 17-12-2016 19:36

nie ma takiego Smile


RE: Szukam bota do strony 2captcha - _Hubex_ - 19-12-2016 23:08

Ok dzięki za odp temat do zamknięcia

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Szukam bota do strony 2captcha - maniek19 - 19-12-2016 23:59

Nie wiem czy wiesz, ale captcha to właśnie zabezpieczenie przed botami... Więc wątpię że znajdzie się ktoś taki, kto zrobiłby bota do tego... Big Grin Raczej nie jest to możliwe xd


RE: Szukam bota do strony 2captcha - Dk2RR - 20-12-2016 00:08

jest to możliwe, chociażby przy pomocy ocr Smile Niestety nie ma żadnego darmowego który by się nadawał. Można by jeszcze ewentualnie użyć zewnętrznego serwisu takiego jak deatchbycaptcha, ale wtedy za 1000 rozwiązanych captch musielibyśmy mieć stawkę minimum 1.40 żeby być na plusie Smile


RE: Szukam bota do strony 2captcha - _Hubex_ - 20-12-2016 11:35

Ok dzięki : P

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka