Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam]Trochę bardziej zaawansowany skrypt do ruletek CS GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Szukam]Trochę bardziej zaawansowany skrypt do ruletek CS GO (/Temat-Szukam-Troche-bardziej-zaawansowany-skrypt-do-ruletek-CS-GO-141730)



[Szukam]Trochę bardziej zaawansowany skrypt do ruletek CS GO - GoldsteinEm - 17-12-2016 18:59

W necie można znaleźć zwykłe skrypty, które obstawiają na dany kolor lub wybierają jakiś losowo za każdym razem podwajając stawkę kiedy nie trafią i wracając do standardowej po wygranej. Są dobre ale przy dużych trainach można wszystko stracić. Szukam takiego skryptu który obstawiałby na ostatni kolor który wyleciał z pominięciem zielonego? Da się w ogóle taki stworzyć? Przykładowo wylatuje kolor czarny, bot obstawia czarny, następnie wylatuje czerwony i bot obstawia czerwony ignorując zupełnie kolor zielony jeśli takowy wyleci. Tą metodą można grać samemu, ale zabezpieczając się na 10-12 kolejek, bo to jest ta wartość dosyć bezpieczna, gdyż nie zauważyłem dłuższej "tęczy" trwającej ponad 9 kolejek to zarobienie niewielkiej ilości $ z małą ilością posiadanych coinsów jest bardzo czasochłonne. Widział ktoś taki bardziej zaawansowany skrypt bądź ma taką wiedzę i może stwierdzić czy takie coś ma sens?

Edit
Znalazłem w necie takiego o to bota do nieistniejącej już ruletki csgodobule.
http://csgoforum.pl/Temat-CSGODouble-Bot-obstawiajacy-4-metodami-z-zapezpieczeniami
Dałoby się go skonfigurować tak żeby działał on na innych ruletkach?


RE: [Szukam]Trochę bardziej zaawansowany skrypt do ruletek CS GO - xOceanFirex - 03-02-2017 02:22

Nie gdyż on komunikuje się RESTowo z odpowiednim service.
Kiedyś pisałem coś podobnego biorąc kilka czynników pod uwagę wiec napewno się da Smile


RE: [Szukam]Trochę bardziej zaawansowany skrypt do ruletek CS GO - czesiuleczek - 19-02-2017 16:28

mam taki skrypt do csgoloto, jak chcesz to priv