Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cavetokingdom nowiutka gierka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Cavetokingdom nowiutka gierka (/Temat-Cavetokingdom-nowiutka-gierka-141654)

Strony: 1 2


Cavetokingdom nowiutka gierka - Logger14 - 15-12-2016 23:21

CaveToKingdom to gra online 3d, która jeśli się nie mylę wyjdzie jeszcze dzisiaj. 15.12.2016r.

Po Market Glory i GoalTycoon, CaveToKingdom jest trzecim projektem wydanym przez ESS, jest to pierwsza strategiczna gra 3d dostępna w wersji klient-przeglądarka.
Mamy możliwość zbudowania własnego królestwa. Podczas rozwoju w grze otwierają się przed nami liczne opcje tworzące serie konsekwencji.
Możliwe będą walki między królestwami, co skutkować będzie nakładaniem podatków.
Wznoszenie budynków dzieje się krok po kroku i każdy materiał jest skutkiem procesu produkcyjnego.
Każdy ma możliwość zdobycia różnorakich umiejętności wliczajać w to rąbanie drzew czy też zostanie rycerzem.
Wszystkie zwierzęta mają zweoje zastosowanie, mieszkańcy mogą wchodzić z nimi w interakcję.
W CaveToKingdom życie idzie swoją drogą, ludzie budują domy, drogi, zamki i rodzą dzieci.
Przygoda zaraz się zaczyna! Czy jesteś(cie) gotowy(i)?

Ułomne tłumaczenie tekstu ( w moim wykonaniu ), który znalazłem na temat tej gry w internecie.

Zapraszam do rejestrowania się z bo warto

Reflink: http://www.cavetokingdom.com/strategygame3D/Logger14

Nonref: http://www.cavetokingdom.com/


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Captain - 15-12-2016 23:38

Zapowiada się bardzo interesująco! Wszedłem z reffa!


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Krakersik - 16-12-2016 00:03

Jak tu się będzie zarabiać? Jerk


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Shejker - 16-12-2016 00:08

Jak będą gildie to robimy od razu Big Grin


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Hopekk94 - 16-12-2016 00:21

zarejestrowany Smile Myslalem ze juz pogram a tu dupa nic tylko register


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - ToxicIce - 16-12-2016 09:50

Mi nawet strona nie ładuje się Smile


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Hopekk94 - 16-12-2016 10:09

okropnie dlugo strona sie laduje... ale ostatecznie bylo ok Tongue komp mi chodzil tak glosno podczas otwierania strony jakbym w cos grał Big Grin


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - pshemek1 - 16-12-2016 10:39

Poszło z refa Smile


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Captain - 16-12-2016 11:34

No to czekamy na start Big Grin


RE: Cavetokingdom nowiutka gierka - Captain - 18-12-2016 08:01

No i co z tą grą? Coś strasznie się przeciąga start, ma ktoś jakieś informacje? Kiedy bedzie dostepna?