Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafność allegro. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trafność allegro. (/Temat-Trafnosc-allegro-141614)



Trafność allegro. - syndromx - 15-12-2016 10:55

Witam, chciałbym zapytać czy macie jakieś swoje spostrzeżenia na sortowanie według trafności na allegro, jak zwiększyć pozycję aukcji itd.
Mam kilka aukcji promowanych, wyróżnionych itd jednak aukcje te nadal są na 20-40 miejscu strony. Co można zrobić aby te pozycję podbić? Oczywiście mówię nadal o sortowaniu według trafności.


Jeśli to nie jest odpowiedni dział na ten temat to proszę o przeniesienie.


RE: Trafność allegro. - mahuzz - 15-12-2016 12:46

Tylko kupienia, ewentualnie wyświetlenia, z tym że nie wiem jak allegro patrzy na sztuczne nabijanie wyświetleń z jednego adresu IP albo z proxy. Ewentualnie komentarze..


RE: Trafność allegro. - syndromx - 15-12-2016 13:42

Dzięki za odpowiedź.


RE: Trafność allegro. - Marcin0292 - 17-12-2016 17:34

Na trafność wpływa liczba klików na aukcję, jeśli chcesz wbić sie na szczyt to fajnym sposobem jest emailing. Ludzie poprzez odwiedzenie aukcji generują Ci trasnosc. Allegro bierze również liczbę "obserwowanych" pod uwage.


RE: Trafność allegro. - adamcio99922 - 18-12-2016 05:26

Generalnie to próbuj i kombinuj! Czasami najmniejsza pierdoła ma ogromny wpływ, a Ty nawet nie zwracasz na nią uwagi, dlatego najlepsze są testy!


RE: Trafność allegro. - Laftika.com - 22-12-2016 10:35

Promowanie aukcji? Darmowa dostawa? (kiedyś było to brane pod uwagę, nie wiem jak teraz


RE: Trafność allegro. - Scoobyx - 22-12-2016 11:06

Wiele zależy od tego jak potencjalny kupujący ustawi filtr wyszukiwania. Jeśli chodzi o darmową dostawę, to powinno zwiększyć zainteresowanie.