Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem (/Temat-Szukam-brokera-forex-z-bonusem-i-nie-za-wysokim-depozytem-141613)



Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - DonWestbam - 15-12-2016 10:28

W skrócie, szukam brokera forex który daje bonus za weryfikacje typu telefon mail, ewentualnie dane - dowod. Żeby nie miał depozytu minimalnego typu 500zł np. 10$, korzystałem już z xm.com, plus500, markets.

Miałem sporą przerwę od gry za pieniądze po ostatnich stratach ale uczyłem się czytałem i czas spróbować na nowo Wink

Z góry dzięki za podpowiedź i pozdrawiam


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - Lukasz5555 - 15-12-2016 10:45

Napisz do mnie na priv Smile


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - MACOS - 20-12-2016 10:28

Roboforex daje bonus.


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - schab - 20-12-2016 22:37

Pamiętaj, żeby zachować zimną głowę i tym razem bez wtop Jerk2


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - gosc123456 - 23-12-2016 00:46

(20-12-2016 10:28)MACOS napisał(a):  Roboforex daje bonus.

Naczytałem się nawet sporo dobrych opinii o nich. Polecasz?


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - MACOS - 29-12-2016 18:27

Mozna powiedziec ze ciagle korzystam i nie mam zastrzezen.


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - Scoobyx - 30-12-2016 11:29

XM jest dobry. M.in masz do wyboru rodzaj konta, jaką wielkość pozycji ma mieć lot.
Edit:
nie doczytałem że już tam masz konto, więc wracaj Big Grin


RE: Szukam brokera forex z bonusem i nie za wysokim depozytem - DonWestbam - 07-01-2017 16:34

Tak zrobiłem Tongue Wróciłem na XM i dobrze idzie Wink Powoli do przodu.