Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
paypermac.com problem z pobieraniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: paypermac.com problem z pobieraniem (/Temat-paypermac-com-problem-z-pobieraniem-141601)

Strony: 1 2


paypermac.com problem z pobieraniem - Pakula - 14-12-2016 20:25

Nie wiem w czym tkwi problem ale jak zaloguje się na stronę paypermac.com i kliknę w zakładkę PROMO TOOLS gdzie znajduje się link o nazwie:
Direct Download Link (Best Conversion)
http://vsuperdownload.com/MojeId/Game_Install
to nie pobiera mi się nic :/

Dodam, że mój system operacyjny to Windows, ale to chyba i tak powinno się pojawić pobieranie w formacie .dmg, bo dla przykładu wszedłem na stronę Skype i pobrałem normalnie Skype dla Mac-a.

Wie ktoś może co to za przyczyna?


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - krzysiek349 - 30-12-2016 17:13

I jak, sprawdziles czy ten serwis normalnie funkcjonuje? Osobiście podmienilem linki na ten serwis i sprawdzam, póki co unikalne wyświetlenia, 0 instalacji. I zastanawiam.sie czy instalacje normalnie się pobierają gdy wchodzi w link ktoś z systemem Mac os.

Osobiście po 6 stycznia będę posiadaczem macbooka to osobiście sprawdzę..


@EDIT

Dobra, wpadają instalacje, średnio na 4 wyświetlenia 1 instalacja za 1.4$. Szok w trampkach :S


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - Vasaki - 14-01-2017 11:16

Redict ze strony nie przeznaczonej na maca na jakies inne toolsy...

Co z tego ze na innych ci stronach pobiera, jak tutaj jest redict zeby wlasnie nie pokazywalo fraudowych wejsc z innych urzadzen na stronie =/


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - fotek007 - 25-01-2017 01:03

(14-12-2016 20:25)Pakula napisał(a):  Nie wiem w czym tkwi problem ale jak zaloguje się na stronę paypermac.com i kliknę w zakładkę PROMO TOOLS gdzie znajduje się link o nazwie:
Direct Download Link (Best Conversion)
http://vsuperdownload.com/MojeId/Game_Install
to nie pobiera mi się nic :/

Dodam, że mój system operacyjny to Windows, ale to chyba i tak powinno się pojawić pobieranie w formacie .dmg, bo dla przykładu wszedłem na stronę Skype i pobrałem normalnie Skype dla Mac-a.

Wie ktoś może co to za przyczyna?

NIE...

pobiera ci sie dla maca gdy wejdziesz z maca, czyli twoj user agent przegladarki musi posiadac cos takiego jak "mac" lub "macintosh" w srodku , na poczatku czy gdziekolwiek Wink zmien useragenta i zmienc cos w srodku na mac... zobaczysz ze wtedy ci pobierze plik dmg lub pkg Smile obydwa zgodne z mac , wiem bo pytalem admina..


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - krzysiek349 - 25-01-2017 01:07

Mam teraz macbooka, testowalem, pobiera plik.dmg czyli instalka dla Mac OS system.


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - fotek007 - 25-01-2017 01:15

(25-01-2017 01:07)krzysiek349 napisał(a):  Mam teraz macbooka, testowalem, pobiera plik.dmg czyli instalka dla Mac OS system.

dokladnie kris, dzieki

a jesli ktos potrzebuje czegos z paypermac , perinstallbucks to zapraszam na priv lub messenger ricochet Smile adres : ricochet:qzmrriyuuwuo3sgi


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - krzysiek349 - 25-01-2017 12:29

Nie wiem jak w innych serwisach, ale konwersja w tym programie jest naprawdę na przyzwoitym poziomię. instalka na macbook wygląda troche inaczej niż na komputerze. Tutaj często jest to tylko przeciągnięcie pliku z folderu do folderu i gotowe, pare kliknięć, przez co konwersja jest spoko. Wciąż w nim zostaje i testujeSmile


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - krzysiek349 - 31-01-2017 11:34

Strona padła od kilku dni nie działa. Myślę że się zescamilo, szkoda miałem ponad 30$ do wypłaty


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - full2000 - 01-02-2017 23:29

(31-01-2017 11:34)krzysiek349 napisał(a):  Strona padła od kilku dni nie działa. Myślę że się zescamilo, szkoda miałem ponad 30$ do wypłaty

Dość dziwna sprawa bo perinstallbucks (strona tego samego wydawcy) działa normalnie. Na szczęście nie działałem w paypermac Smile

Jakkolwiek... po takim "kwasie" nie polecał bym perinstallbucks. Zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem ppi jest CInstaller.


RE: paypermac.com problem z pobieraniem - Vasaki - 04-02-2017 18:35

Full jak zawsze próbujesz coś ugrać Tongue

Btw, w odpowiedzi na ticketa przyszla informacja iż wszystko zostaje wyslane do uzytkowników (mam na mysli $) a chlopaki nie odnowili chyba domeny po prostu /olol Tongue