Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brawo Kiljan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Brawo Kiljan (/Temat-Brawo-Kiljan-141583)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Brawo Kiljan - Karewer - 15-12-2016 18:41

Wielonoga stracił w Moich oczach już dawno temu, a ta rozmowa jest właśnie idealnym potwierdzeniem tego, bo myśli, że kurw*mi, chu**mi i innymi tekstami cokolwiek zdziała. No jedziemy, zaraz setka ludzi, zrobimy na żywo ku** jaki jestem przech**, kanałami łazić będziecie... Nie wiem czy w ogóle Wielonoge załapie się na poziom inteligencji głowonoga, bo nie chciałbym obrazać właśnie wspomnianego głowonoga. To już chyba świnia ma większe IQ facepalm. Stonoga szuka afery na siłę i sposobu pokazania się, ale tak zachowuje się osoba publiczna i działacz społeczny? Wrzucenie tej rozmowy na jego FP jest dobrym pomysłem, ale nie najlepszym. Stonoga myślał, że dostanie dane, nie pykło, to się odwalił. Nie ma co rozdmuchiwać afery na siłę, bo życie wszystko zweryfikuje i tak, prędzej czy później Smile


RE: Brawo Kiljan - Enigmato - 15-12-2016 18:48

Zastanów sie nad tym co napisalem ja i Ty. Ja tylko uważam, że ilosc Stonog w spoleczenstwie wynosi 1 i juz wiemy ze ten wyjatek sie nie sprawdza w jednym modelu jak sie zachowac, a w drugim tak. Jednak z dwojga zlego wole serwis, ktory stara sie polubownie zalatwic sprawe jak pojawia sie afera, zamiast od razu odciac od usera i jeszcze chce isc samemu go zglosic na policje. Z dwojga zlego wole sie dogadac np z jakas firma niz miec ryzyko sprawy na policji bo serwis sie odcina, sama zglsza a ja mam miec nabruzgane w papierach do konca zycia. Chyba kazdy tak woli. A ze Stonoga okazal sie wyjatkiem, ze jednak polityka taka nie dziala, to trudno. Pech HC ze nie przewidzieli. I nic bym nie pisal jakby FM nie napisalo ze chce zglosic usera samo na policje.


RE: Brawo Kiljan - loloisback - 15-12-2016 18:50

Chcieli zglosic bo podejrzewali ze to moze konkurencja. Pomysl o tym


RE: Brawo Kiljan - twardy - 15-12-2016 18:56

Stonoga juz pewnie caly obsrany siedzi. Na pewno bedziecie pierwszymi, ktorzy pojda z nim do sadu Jerk


RE: Brawo Kiljan - rachman - 15-12-2016 18:59

Cytat:1) Stonoga i tak dostanie dane tego oszusta i bedzie powtórka z sytuacji sprzed roku
Smerfy nie mają prawa dawać nikomu danych. Z tego co wiem to nawet jakby mieli prawo to by nie dali bo się śtraśnie nie lubieją Wink

Stonoga jednak pokazał że jest jednak zwykłym pajacem. Kiedyś myślałem że zrobi coś dobrego ale pokazał że jest zwykłym pieniaczem który sam łamie prawo a potem beczy że nim się służby interesują. Sama jego rozmowa to już pogróżki a reszta... ten koleś niedługo coś odjebie albo wyląduje w zakładzie bo nie panuje już nad nerwicą. Oby przez tego pajaca kiedyś ktoś niewinny nie ucierpiał gdy zrobi na niego nagonkę bez sprawdzenia faktów. Można robić akcje ale pajacowanie to powinno być dozwolone tylko w cyrku...


RE: Brawo Kiljan - Karewer - 15-12-2016 19:00

(15-12-2016 18:48)Enigmato napisał(a):  Zastanów sie nad tym co napisalem ja i Ty. Ja tylko uważam, że ilosc Stonog w spoleczenstwie wynosi 1 i juz wiemy ze ten wyjatek sie nie sprawdza w jednym modelu jak sie zachowac, a w drugim tak. Jednak z dwojga zlego wole serwis, ktory stara sie polubownie zalatwic sprawe jak pojawia sie afera, zamiast od razu odciac od usera i jeszcze chce isc samemu go zglosic na policje. Z dwojga zlego wole sie dogadac np z jakas firma niz miec ryzyko sprawy na policji bo serwis sie odcina, sama zglsza a ja mam miec nabruzgane w papierach do konca zycia. Chyba kazdy tak woli. A ze Stonoga okazal sie wyjatkiem, ze jednak polityka taka nie dziala, to trudno. Pech HC ze nie przewidzieli. I nic bym nie pisal jakby FM nie napisalo ze chce zglosic usera samo na policje.

@[Enigmato]
Nie wiem, czy odnosisz się do Moich postów, ale ja się z Tobą zgodzę. Cytowałem tybuna, a nie Twoją wypowiedź Smile


RE: Brawo Kiljan - Kiljan - 15-12-2016 19:02

(15-12-2016 18:48)Enigmato napisał(a):  Zastanów sie nad tym co napisalem ja i Ty. Ja tylko uważam, że ilosc Stonog w spoleczenstwie wynosi 1 i juz wiemy ze ten wyjatek sie nie sprawdza w jednym modelu jak sie zachowac, a w drugim tak. Jednak z dwojga zlego wole serwis, ktory stara sie polubownie zalatwic sprawe jak pojawia sie afera, zamiast od razu odciac od usera i jeszcze chce isc samemu go zglosic na policje. Z dwojga zlego wole sie dogadac np z jakas firma niz miec ryzyko sprawy na policji bo serwis sie odcina, sama zglsza a ja mam miec nabruzgane w papierach do konca zycia. Chyba kazdy tak woli. A ze Stonoga okazal sie wyjatkiem, ze jednak polityka taka nie dziala, to trudno. Pech HC ze nie przewidzieli. I nic bym nie pisal jakby FM nie napisalo ze chce zglosic usera samo na policje.
Nadal nie czytasz tego co jest tu napisane. Użytkownik, który to zrobił był dosyć nowym użytkownikiem, praktycznie bez zarobków, dlatego określiliśmy go wcześniej mianem "dziwny". Kiedy użytkownik się z nami skontaktował i wyjaśnił sprawę, wtedy okazało się, że użytkownik nie jest dziwny tylko głupio postąpił.
Jeśli wolisz być w serwisie gdzie każdy dostanie twoje dane bo nakrzyczy na właściciela to możesz przecież być, nikt ci tego nie zabrania, w najgorszym wypadku twoja gęba będzie latała po całym FB, wykopie i wszędzie indziej z łatką najgorszego możliwego oszusta, którego trzeba spalić.
U nas nikt nieupoważniony danych nigdy nie otrzyma, a to czy coś zostaje przez nas zgłoszone czy nie, zawsze zależy od tego, który przeskrobał.


RE: Brawo Kiljan - rachman - 15-12-2016 19:08

Zapominacie że firma to firma a sprawę MOŻE każdy zgłosić więc ile tak naprawdę zgłoszeń już było na organizującego udawane zbiórki nikomu z Was nie jest znana. Skoro było tam tylu pieniaczy - Stonoga z setką chciał podjechać i dojechać właściciela firmy... to kilku na bank łącznie ze Stonogą zgłosiło to dawno na pały. Firma chce czy nie chce i tak będzie dane musiała wydać na wniosek organów bo sama dostanie po dupie jak zacznie kryć oszusta. Serio ktokolwiek z Was się łudzi że jakakolwiek firma będzie kryć oszusta? W imię czego? Firma ma upaść bo ktoś chciał oszukać ludzików w necie? facepalm

Gość zostanie wezwany, słuchnięty, jak okaże skruchę i wykaże chęć naprawy ewentualnych szkód to dostanie grzywnę jeśli nie był karany i tyle.


RE: Brawo Kiljan - CashBuzz.org - 15-12-2016 19:46

[Obrazek: comment_wk4H5KI9DYvd0SFD7yS1jGf1cro4aPiJ.jpg]


RE: Brawo Kiljan - Hoolig4n - 15-12-2016 20:27

(15-12-2016 18:38)gallmon994 napisał(a):  Ja bym to wstawił na jego Fanpage i niech ludzie zobaczą jaki on jest biedny umysłowo.

Zaraz to usunie i jeszcze będzie Cię sądem straszył facepalm
Jaki on jest w ogóle uzdolniony wszechstronnie- od łapania pedofilów aż po oszustów SMSowych beka