Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brawo Kiljan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Brawo Kiljan (/Temat-Brawo-Kiljan-141583)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Brawo Kiljan - $Kamil$ - 15-12-2016 16:47

(15-12-2016 16:44)trybun napisał(a):  Powinniście sobie dopisać do regulaminu

- "Sieć afiliacyjna zastrzega sobie prawo do wydania danych wydawcy odpowiednim organom na wniosek policji, prokuratury, stosownych urzędów oraz Stonóg"

facepalm

To bardziej do serwisu Karcza by pasowało Tongue


RE: Brawo Kiljan - knurr - 15-12-2016 16:52

kijan to internetowy twardziel i zyska na tym zobaczycie


RE: Brawo Kiljan - imanust - 15-12-2016 16:56

(15-12-2016 16:47)$Kamil$ napisał(a):  
(15-12-2016 16:44)trybun napisał(a):  Powinniście sobie dopisać do regulaminu

- "Sieć afiliacyjna zastrzega sobie prawo do wydania danych wydawcy odpowiednim organom na wniosek policji, prokuratury, stosownych urzędów oraz Stonóg"

facepalm

To bardziej do serwisu Karcza by pasowało Tongue

Z tego co mi wiadomo to sprawa z Karczem rozeszła się po kościach, a ekipa FireMedia chciała zgłaszać użytkownika na bagiety po interwencji zbycha i zrobić mu małe PDW Big Grin


RE: Brawo Kiljan - Meloman - 15-12-2016 17:15

Chciałbym się szybko skontaktować z @[Kiljan]. Wiecie gdzie go mogę zastać? Nie mogę czekać aż odpowie na PW, a zapewne wiadomości po tej aferze jest ogrom Wink


RE: Brawo Kiljan - Mikey - 15-12-2016 17:15

Przykre jest to, że konkurencja w taki sposób próbuje walczyć...


RE: Brawo Kiljan - MaLiN - 15-12-2016 17:21

(15-12-2016 15:58)Enigmato napisał(a):  Co tu niby zostało pięknie rozegrane? FireMedia zamiast polubownie załatwić sprawę, to zebrała dane i poleciała na bagiety zgłosić usera. Skutkiem tego:
1) Stonoga i tak dostanie dane tego oszusta i bedzie powtórka z sytuacji sprzed roku
2) Dodatkowo koleś bedzie miał nasrane w papierach...

No faktycznie pięknie szlachentie sie zachowali, Wasze dane bezpieczne... A pierwsze ryzyko przypału i FireMedia samo biegnie na policje zgłaszać usera, tacy jesteście bezpieczni, zamiast usiłować wyjaśniać sprawę polubownie pomiędzy stronami w konflikcie.

Jednego usera mniej nie zawali świat FireMedia. Zresztą są dobrze zabezpieczeni prawnie, więc w tym wypadku tylko promujący na tym utraci najwięcej. Chociaż rzeczywiście w takich przypadkach (serwisy) powinno się chociaż spróbować pogodzić obie strony sporu (oczywiście ponosząc odpowiednią karę finansową)


RE: Brawo Kiljan - verona - 15-12-2016 17:22

(15-12-2016 16:44)trybun napisał(a):  Powinniście sobie dopisać do regulaminu

- "Sieć afiliacyjna zastrzega sobie prawo do wydania danych wydawcy odpowiednim organom na wniosek policji, prokuratury, stosownych urzędów oraz Stonóg (wyjątkiem jest sytuacja w której użytkownik ma refleks i zdąży się głosić)"

facepalm

A czytałeś co napisał Kiljan post wyżej czy cokolwiek w tym temacie, czy tylko tak lubisz sobie gadać od rzeczy z nudów? Gdzie masz napisane że pan Stonoga dostanie dane?


(15-12-2016 17:15)Meloman napisał(a):  Chciałbym się szybko skontaktować z @[Kiljan]. Wiecie gdzie go mogę zastać? Nie mogę czekać aż odpowie na PW, a zapewne wiadomości po tej aferze jest ogrom Wink

Kiljan ma zawsze dużo wiadomości, ale też zawsze jest osiągalny. Możesz się kontaktować przez e-mail i GG, a dane znajdziesz w zakładce Kontakt w FS. Tak samo jest w przypadku reszty osób z ekipy.


RE: Brawo Kiljan - Hoolig4n - 15-12-2016 17:26

(15-12-2016 17:15)Mikey napisał(a):  Przykre jest to, że konkurencja w taki sposób próbuje walczyć...
Niech sobie walczą w taki sposób, wygra i tak lepszy, czyli Firesub Heart Skoro nie mają nic lepszego do zaoferowania, to walczą na inne możliwe sposoby, ale walka z FireMedia to jak walka z wiatrakami. Osobiście mam nadzieje, że to Stonoga poniesie konsekwencje, należy mu się to od dawna. Niby śmieszne te remixy, ale to przykry człowiek beka


RE: Brawo Kiljan - fusek - 15-12-2016 17:31

(15-12-2016 16:56)trybun napisał(a):  
(15-12-2016 16:47)$Kamil$ napisał(a):  
(15-12-2016 16:44)trybun napisał(a):  Powinniście sobie dopisać do regulaminu

- "Sieć afiliacyjna zastrzega sobie prawo do wydania danych wydawcy odpowiednim organom na wniosek policji, prokuratury, stosownych urzędów oraz Stonóg"

facepalm

To bardziej do serwisu Karcza by pasowało Tongue

Z tego co mi wiadomo to sprawa z Karczem rozeszła się po kościach, a ekipa FireMedia chciała zgłaszać użytkownika na bagiety po interwencji zbycha i zrobić mu małe PDW Big Grin

nie zauwazylem czegoś takiego, takie cos mialo miejsce jak Stonoga zajal sie Hotcashem, wiec prosze nie siej fermentu.


RE: Brawo Kiljan - Kiljan - 15-12-2016 17:44

Albo ktoś nie potrafi czytać, albo nie chce. Wyraźnie napisaliśmy, że stonoga ŻADNYCH danych nie dostanie bo nie jest do tego upoważniony, jego próba "daj dane, jestem dziennikarzem, nie wydam was" może by zadziałała na kogoś kto danymi sypie na prawo i lewo, my jednak dane wydajemy tylko NA WNIOSEK Policji, Sądu lub organu uprawnionego do pozyskania takich danych. Krzykacz z FB nie jest żadnym z nich.
Informacja o przekazaniu sprawy policji była przed kontaktem użytkownika i przed jego wyjaśnieniami i chęci zadośćuczynienia, tak jak pisałem poprzednio, ta sprawa została oddalona do czasu załatwienia polubownego z użytkownikiem, więc to od niego zależy co się wydarzy.
Na chwilę obecną pewny jest proces(nie zgłoszenie na policję) przeciwko stonodze.

(15-12-2016 17:21)MaLiN napisał(a):  
(15-12-2016 15:58)Enigmato napisał(a):  Co tu niby zostało pięknie rozegrane? FireMedia zamiast polubownie załatwić sprawę, to zebrała dane i poleciała na bagiety zgłosić usera. Skutkiem tego:
1) Stonoga i tak dostanie dane tego oszusta i bedzie powtórka z sytuacji sprzed roku
2) Dodatkowo koleś bedzie miał nasrane w papierach...

No faktycznie pięknie szlachentie sie zachowali, Wasze dane bezpieczne... A pierwsze ryzyko przypału i FireMedia samo biegnie na policje zgłaszać usera, tacy jesteście bezpieczni, zamiast usiłować wyjaśniać sprawę polubownie pomiędzy stronami w konflikcie.

Jednego usera mniej nie zawali świat FireMedia. Zresztą są dobrze zabezpieczeni prawnie, więc w tym wypadku tylko promujący na tym utraci najwięcej. Chociaż rzeczywiście w takich przypadkach (serwisy) powinno się chociaż spróbować pogodzić obie strony sporu (oczywiście ponosząc odpowiednią karę finansową)

Pogodzić obie strony sporu? Nie ma tutaj żadnych stron sporu. Jest użytkownik, który złamał prawo, drugą stroną sporu ma być ziobro, całe ministerstwo sprawiedliwości?