Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brawo Kiljan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Brawo Kiljan (/Temat-Brawo-Kiljan-141583)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Brawo Kiljan - Kiljan - 14-12-2016 14:25

w skróciektos kupil domene 12.12 i wrzucil na nia pusta oferte, zero tekstu zero wszystkiego, nawet leada na tym nie mial, wrzucił link do domeny(zwiazany ze zbiorka) na fp stonogi. Stonoga jak to stonoga nie myśląc wrzucił dane usługodawcy a do nas pisze zebysmy mu wydali dane oszusta, czyli od samego poczatku wiedzial o co chodzi, jednak kazdy sposob jest dobry zeby sie troche bardziej wybic, nie potrafi sam to szuka pretekstów.


RE: Brawo Kiljan - Czaq - 14-12-2016 14:51

Działa w dobrej intencji ale wychodzi na kretyna bo nie ma żadnego pojęcia. Jeszcze te wpisy, ze nie płacą podatkow itd Lol

@edit
@[aero2] teraz Ciebie boty szkalują xD

[Obrazek: Screenshot_20161214_144726.png]


RE: Brawo Kiljan - aero2 - 14-12-2016 15:20

@[Czaq]
Teraz @[vasaki] szkalują, nie wiem po co ta osoba to robi, jaki ma w tym cel...
[Obrazek: vasaki.jpg]


RE: Brawo Kiljan - twardy - 14-12-2016 15:30

http://firesub.pl/img/sygna.jpg

Obstawiam, ze to Bravo sie nudzi xD


RE: Brawo Kiljan - FireMedia - 14-12-2016 16:02

Widzę, że pojawił sie temat z dzisiejszej nietypowej sytuacji. Postanowiłem zatem powiedzieć jak wygląda sytuacja. Jakiś dziwny wydawca wkleił pusta ofertę na swojej stronie i dał do niej link na profilu stonogi, że niby zbiera na chore dzieci czy jakoś tak. Skontaktował się ze mna Stonoga telefonicznie i dostał informację, że danych osobowych nie dostanie, bo nie jest do tego upoważniony i że policji udostępnimy wszelkie dane. W dniu jutrzejszym cała sytuacja zostanie oczywiście zgłoszona na policję, bo od samego początku deklarowaliśmy, że zarabianie na czymś takim nie jest przez nas tolerowane.


RE: Brawo Kiljan - knurr - 14-12-2016 16:13

a czemu wy chcecie zgłaszać na policje tego kolesia?
Cy chodzi wam o stonoge i jego oczernienie was bedzie na policji?


RE: Brawo Kiljan (Clickbait :P ) - polokk - 14-12-2016 16:18

(14-12-2016 16:02)FireMedia napisał(a):  Widzę, że pojawił sie temat z dzisiejszej nietypowej sytuacji. Postanowiłem zatem powiedzieć jak wygląda sytuacja. Jakiś dziwny wydawca wkleił pusta ofertę na swojej stronie i dał do niej link na profilu stonogi, że niby zbiera na chore dzieci czy jakoś tak. Skontaktował się ze mna Stonoga telefonicznie i dostał informację, że danych osobowych nie dostanie, bo nie jest do tego upoważniony i że policji udostępnimy wszelkie dane. W dniu jutrzejszym cała sytuacja zostanie oczywiście zgłoszona na policję, bo od samego początku deklarowaliśmy, że zarabianie na czymś takim nie jest przez nas tolerowane.

No i ja oczywiście od początku właśnie podejrzewałem to, że Pan Zbychu znowu ruszył coś o czym pojęcia nie ma, a to ktoś niemądry zrobił.
Irytujące jest w tym wszystkim to, że od razu umieszcza dane, zdjęcia, adres takich osób, nie wysłuchując każdej ze stron. (Nie mówię tu tylko o tych subach, choć już kilkukrotnie na jego profilu widziałem podobne akcje)
Bracia K. to teraz na dzielni uważać musicie, bo fanatycy Was dopadną ;D

Swoją drogą kto się tak nudzi z tymi botami =D

Edit:/ o właśnie przyłączam się do pytania użytkownika Knurr (nie wiem jak sie oznacza :X ), bo to jakby sam fakt domniemania niewinności itd, z tego co wiem to oskarżył Was publicznie w sumie pokazał twarze etc (choć teoretycznie udostępniając na fejsie jest to publiczne czy cośtam xD ), a nie zostaliscie skazani (nie do końca pamiętam dokładnie tej formułki w prawi)ale chyba to pod zniesławienie podpada ?


RE: Brawo Kiljan - FireMedia - 14-12-2016 16:24

(14-12-2016 16:13)knurr napisał(a):  a czemu wy chcecie zgłaszać na policje tego kolesia?
Cy chodzi wam o stonoge i jego oczernienie was bedzie na policji?

przekażemy cały materiał dowodowy jakim dysponujemy w tej sprawie


RE: Brawo Kiljan - DGHubert - 14-12-2016 16:30

Czekam aż ten bot wymieni wszystkie osoby z tego forum Tongue

A swoją drogą to trochę przesadza z tym, że okradają chorych ludzi


RE: Brawo Kiljan - Stworkowaty - 14-12-2016 16:35

Ładna bazę botów ktoś ma Big Grin