Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do Kosza (/Temat-Do-Kosza-141540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - migbor - 19-01-2017 17:44

(19-01-2017 16:46)rafi213 napisał(a):  Złożyłem też już aplikację o zostanie regionalnym reprezentantem firmy, co oprócz większych prowizji da mi lepszy kontakt z adminem Hansem Smile

No to będziemy mieli"swojego" reprezentanta, a i Hans będzie nas bardziej wspierałSmile

Przekroczyliśmy pół miliona w depozytach

[Obrazek: 20170119_184858.jpg]


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Twister1992 - 20-01-2017 12:29

Nie mogę się zarejestrować, mieliście też tak ? Po wypełnieniu danych klikam register i nic się nie dzieje, strona się odświeża po czym wskakuje z powrotem, żadne pole nie jest podświetlone i nie ma też żadnego komunikatu...


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 20-01-2017 12:50

Może wyczyść ciasteczka i spróbuj jeszcze raz, ja nie spotkałem się z czymś takim ani tez nikt mi nie zgłaszał takiego problemu.

A tymczasem zostałem jako 3 osoba z Polski reprezentantem firmy Huh

[Obrazek: 2i0yekz.jpg]


[Obrazek: 20uspy8.jpg]


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - norullez - 20-01-2017 13:28

Po jakim czasie pojawiaja wam sie przelane bitcoinem srodki na Palmills?


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 20-01-2017 14:16

Róznie, zależy od obciążenia, sieci i potwierdzeń coinpayments, od kilku minut do 2 godzin nawet może być, jak ktoś robi wpłatę przez bitcoiny to pamiętajcie też o podaniu prawidłowego adresu e-mail wtedy przyjdzie wam potwierdzenie od coinpayments i to będzie stanowić podstawę ewentualnej reklamacji.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - norullez - 20-01-2017 14:34

Wszystko juz jest w porzadku. Dzieki Wink


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Diabełek - 21-01-2017 09:03

Nie chcę wprowadzać niepokoju, ale pod linkiem poniżej znalazłem ciekawostkę na temat palmills.com

http://binaryscamwatchmonitor.com/palmills-com-review-scam-exposed/

Autor tekstu twierdzi, że Robert Peacoc, to tak naprawdę aktor Stan Hustad. Tongue


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 21-01-2017 10:28

jak kazdy hyip gdzies cos musi byc naciągniete Smile
program póki co nalicza sprawnie wyplaty bez problemów Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Diabełek - 21-01-2017 14:06

Mnie tylko zaciekawiło, to że wzięli aktora, czytając dalej pisze, że to niewypłacalny scam. Choć wypłaty dochodzą błyskawicznie. Big Grin


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 21-01-2017 14:09

(21-01-2017 09:03)Diabełek napisał(a):  Nie chcę wprowadzać niepokoju, ale pod linkiem poniżej znalazłem ciekawostkę na temat palmills.com

http://binaryscamwatchmonitor.com/palmills-com-review-scam-exposed/

Autor tekstu twierdzi, że Robert Peacoc, to tak naprawdę aktor Stan Hustad. Tongue

Przeczytałem całość i tak : wg tej strony praktycznie każda firma online to Scam.
Ale najlepsze co mnie rozbawiło w tym artykule jest fakt że oni piszą ze Bio Palm nie płaci a każdy może potwierdzić że dostaje wypłaty instant a support na telegramie odpisuje na każde zapytanie, mało tego w tym artykule jeszcze beszczelnie proponują inwestycje w rev share My Paying Ads zamiast w Bio Palm, więc wnioski wyciągnijcie sami Big Grin

Poza tym nikt w tym temacie na forum nie napisał że Bio Palm to pewna inwestycja na lata bez ryzyka, to jest Hyip i każdy ma swoją legendę raz bardziej wiarygodną raz mniej i dopóki nie przedstawiają jednoznacznych dowodów w co tak faktycznie inwestują możemy im tylko wierzyć na słowo lub nie.
Wg mnie jak na hyip tego typu wszystko funkcjonuje fajnie, plan jest stabilny, nie ma prowizji dla sponsora nawet za reinwestycje co nie zostało wspomniane jeszcze.
I tutaj moja sugestia - fajnie by było jakby każdy kto zamierza reinwestować najpierw wypłacił na procesor a potem jeszcze raz wpłacił, w ten sposób pomagacie osobom wprowadzającym, swoim sponsorom itd. Po co prowizja ma iść tylko i wyłącznie do admina, tym bardziej że w ten sposób nikt na tym nie traci bo nie prowizji za wypłaty i wpłaty do programu a nawet tym samym przetestujecie sobie opcje wypłat i przy okazji możecie się pochwalić swoim znajomym i pokazać że ta firma rzeczywiście płaci, no ale każdy zrobi jak uważa rzecz jasna Smile