Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do Kosza (/Temat-Do-Kosza-141540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 28-02-2017 18:29

strona ok, hosting miał być francuski ale widzę ze serwer stoi w UK Smile wszystko wróciło do normy Smile naliczenia też o czasie Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 28-02-2017 18:36

A tak swoją drogą fajna ściema z tymi palmami i olejem palmowy. Ten filmik rzekomego właściciela nagrywany chyba w pokoju i na dodatek telefonem...
Chociaż mogli lepszego aktora zatrudnić Lol

Przed państwem Stan Hustad grający założyciela Pallmils Roberta Peacock'a.

https://www.fiverr.com/stanhustad/create-a-powerful-spokesperson-video-just-for-you?context=adv.cat_20.subcat_101&context_type=rating&pckg_id=1&pos=20&funnel=f00b00bb-330a-4712-b53f-867212b8a2a6


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 28-02-2017 19:40

każdy hyip musi mieć swoja legendę palmills tez ją ma, a patrząc na wiele innych hyipów to tutaj ta legenda wygląda lepiej niż u pozostałych Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 28-02-2017 20:16

no tak to racja. Jednak mogli się trochę bardziej postarać, a tu marny aktor na stronie głównej i same video też nie najlepsze. Mimo wszystko program lux Big Grin

A tak swoją drogą dziwić się że sieć BTC cały czas jest zapychana i wszystko stoi jak ludzie zlecają masowe wypłaty po 50 czy 70 centów, wystarczy zerknąc na stronę główną palmalis i sledzic tabelke z wypłatami. To jest kpina jakaś, że takie wypłaty można wgl zlecać.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 28-02-2017 21:11

wg mnie powinno być jakieś minimum na poziomie minimalnego depozytu Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 28-02-2017 22:47

(28-02-2017 21:11)Makabrycy napisał(a):  wg mnie powinno być jakieś minimum na poziomie minimalnego depozytu Smile

Albo chociaż minimum 10 czy 20$. Na takich wypłatach po 70 centów tracą tylko inni bo sieć jest stale zapychana przez takich pseudo inwestorów i później czekasz cały dzień na przelew BTC, albo jeszcze transakcja odrzucona się pojawi. Ogromny plus w Pallmils to wypłaty instant, ale ten brak minimalnego progu wypłat to absurd.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 01-03-2017 02:40

Jeszcze jedno... "Investors feedback". Zerknijcie na tą zakłamaną facjate, posłuchajcie tego bełkotu...

[Obrazek: a2d7109c39da7.png]


Upsss.. Kolejny chujowy aktorzyna beka

https://www.fiverr.com/alxmlc/deliver-in-less-than-24h-a-professional-spokesperson-video


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 01-03-2017 23:57

@adik7276 to jest hyip, więc troche wyluzuj - ty masz rację a my zarabiamy hajs Smile

A tak poważnie to jakby ktoś nie zauważył wróciła payza już chyba na stałe i teraz mam dylemat czy wrzucac w innego hyipa czy dorzucić tutaj te pare groszy które kurzyło mi się właśnie na payza Big Grin


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 02-03-2017 00:40

(01-03-2017 23:57)rafi213 napisał(a):  @adik7276 to jest hyip, więc troche wyluzuj - ty masz rację a my zarabiamy hajs Smile

A tak poważnie to jakby ktoś nie zauważył wróciła payza już chyba na stałe i teraz mam dylemat czy wrzucac w innego hyipa czy dorzucić tutaj te pare groszy które kurzyło mi się właśnie na payza Big Grin

Ale warto pokazać nieświadomym którzy myślą że to na prawdę, a poza tym to żaden grzech pokazywać prawdę. No i druga sprawa - sam tu jestem w Pallmills i pieniążki pracują wiec jest luźno. Nie hejtuje czy nie odradzam bo sam tu zarabiam Smile Po prostu śmieszny mnie to jak słabo się postarali z całą otoczką, a mimo to program tak zajebiście się trzyma.

Nawet myślę czy nie wejść w ten pakiet 150% jeszcze Tongue


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Fox90 - 02-03-2017 00:47

(02-03-2017 00:40)adik7276 napisał(a):  Ale warto pokazać nieświadomym którzy myślą że to na prawdę, a poza tym to żaden grzech pokazywać prawdę. No i druga sprawa - sam tu jestem w Pallmills i pieniążki pracują wiec jest luźno. Nie hejtuje czy nie odradzam bo sam tu zarabiam Smile Po prostu śmieszny mnie to jak słabo się postarali z całą otoczką, a mimo to program tak zajebiście się trzyma.
Uważam takie podejście za jak najbardziej właściwe. Te historie które tworzą hyipy żeby się uwiarygodnić są coraz lepsze i duża część ludzi wierzy w to co znajduje się na głównych stronach tych programów, albo przynajmniej bardzo chce wierzyć, bo tak jest łatwiej.

Nie mówię, oczywiście że każdy hyip tak działa, tylko jakieś 99% Smile

Sam zastanawiam się nad wrzuceniem czegoś po dodaniu Payzy, ale nie wiem czy aby nie za późno? W statystyki na stronie powątpiewam Smile