Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do Kosza (/Temat-Do-Kosza-141540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Do Kosza - Makabrycy - 13-12-2016 19:37

Nazwa programu:
Bio Palmoil Plantations - palmills.com

Plany inwestycyjne:

3.5 % na dzień naliczenia w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Minimum inwestycyjne:

10 USD

Systemy płatności:

BTC, PM, Payeer, AdvCash

Wypłaty (manualne/aut.): Instant/Aut

OPIS PROGRAMU + KOMENTARZ

Program HYIP z serii ECO.

Firma Bio Palm Oil Plantations Ltd jest zarejestrowana w UK pod numerem rejestracyjnym 10427145, posiada plantacje drzew palmowych z których wytwarzany jest olej palmowy plantacje te znajdują się w Malezji, Ghanie i Nigerii.

Strona programu posiada certyfikat Geo Trust inc, jest też podany numer telefonu zarejestrowany w UK czynny w godzinach 9-17 czasu lokalnego.


Link do programu:

REF

CZYSTY

UWAGA:
Program z rodziny HYIP. Inwestycja w taki program wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości inwestycji. Świadomie podejmuj decyzję. Smile



RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - migbor - 15-12-2016 21:09

Naliczenia ok, wypłaty instant. wszystko działa, suport dopowiada szybko i kompetentnie


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 15-12-2016 22:25

ja jeszcze nic nie wypłacałem Smile narazie zbieram, myślę ze będzie można dorzucić parę groszy Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - xxamaranthxx - 26-12-2016 17:36

Warto wspomnieć że ostatni program który naliczał wyłącznie w dni robocze (6UNION) o DUŻO agresywniejszych planach płacił 159 dni. Platrorma Bio Palmoil Plantations jest stale rozwijana poprzez dodawanie nowych procesorów, udoskonalanie wyglądu i funkcjonalności strony czy wprowadzanie dodatkowych zabezpieczeń (ostatnimi czasy Anti-DDoS). Osobiście mogę zapewnić o sprawnym supporcie oraz natychmiastowych wypłatach, wszystko bez zarzutów. Program jest świeży, wysokiego ryzyka ale ze stabilnym długoterminowym planem- zapowiada się bardzo ciekawie. Osoby zainteresowane PALMILLS proszę o kontakt, sam zainwestowałem $190 poniżej zamieszczam dowód że program wypłaca.. w nowym roku zamierzam dorzucić jeszcze trochę depozytu.

[Obrazek: wTB4hi.png]


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rachman - 09-01-2017 11:54

Ładuję w to 10$ i kiedy zwrot się uda? Kiedy mogę wypłacić - jest jakieś minimum?


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - xxamaranthxx - 09-01-2017 14:34

Przez 60 dni roboczych dostajesz 3,5% po historii transakcji wykonywanych w programie zaobserwować można że nie ma ustalonego minimum do wypłaty. Pieniądze można wypłacać każdego dnia, wypłaty instant planują dodać procesor płatniczy Payza.


<<We will open the book. Its pages are blank. We are going to put words on them ourselves. The book is called opportunity and its first chapter is New Year’s Day>>. — Palmills
Widać od początku roku duży napływ nowych depozytów (1000 nowych inwestorów w ciągu tygodnia) stosunek depozytów do wypłat przekroczył już 300% szacowane jest osiągnięcie miliona dolarów wpłaconych pieniędzy do programu w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

[Obrazek: C1mboo.png]


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - migbor - 10-01-2017 08:49

Potwierdzam dotychczasową stabilność programu, wszystko działa bez zarzutu, szybkie odpowiedzi suportu, wypłaty instant


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 13-01-2017 13:35

No i ja dołączyłem, czas rozruszać trochę temat Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - migbor - 13-01-2017 19:18

No to ruszamy Smile
Program dotychczas fajnie się rozwija i statystyki rosną
Ja wczoraj jeszcze trochę odrzuciłem. Teraz mam 240$ Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - migbor - 14-01-2017 19:24

Wypłata wpłynęła instant na btc Smile